בלוג

רהיטים למשרד – לבחור נכון זה לבחור חכם

בחירת רהיטים למשרד היא ללא ספק פעולה שדורשת תשומת לב לעניינים של אסתטיקה, אך לא פחות מכך גם לשיקולים עסקיים ותדמיתיים.
כאשר אתם מעצבים את המשרד שלכם, חשוב מאוד שתיקחו בחשבון לא רק עד כמה העיצוב הוא אסתטי, אלא עד כמה הוא עולה בקנה אחד עם הערכים והמסרים שאותם אתם רוצים לשדר ללקוחות שלכם.

כשהעיצוב והמסרים מתנגשים

אחרי שביליתם לא מעט זמן בשוק של

משרדים למכירה

ואחרי שמצאתם את המשרד המועדף עליכם, כעת אתם טובעים עמוק בתוך המשימה של עיצוב המשרד ובחירת הרהיטים.
עיצוב משרד חייב להיות אסתטי ונעים לעין אבל יותר מכל הוא חייב לעלות בקנה אחד עם הערכים שאותם אתם רוצים לשדר ללקוחות שלכם.
כך למשל, אתם לא רוצים להראות ללקוחות שלכם שאתם בזבזנים, מפונפנים ונהנתנים אם חשוב לכם לשדר יעילות, מודעות חברתית, מחירים הוגנים ותשומת לב לאיכות.
לקוח שנכנס למשרד שמעוצב בצורה יוקרתית מאוד, יכול מאוד להתרשם מהעיצוב אבל יכול גם מאוד להתאכזב מהמסר שזה מותיר אצלו עליכם. כאשר אתם בוחרים את הרהיטים למשרד, כדאי לחשוב היטב על נושא זה.

מה משדרים הרהיטים במשרד שלכם?

בבחירת רהיטים מעוצבים למשרד, חשוב שתכירו את האופן בו רהיטים שונים נתפסים אצל אנשים שונים. כך למשל, ישנו ריהוט משרדי קלאסי בגוון חום בהיר ובעיצוב מינימלי.
ריהוט זה משדר עבודה נטו ויחד עם זאת, עשוי לשדר גם חוסר יצירתיות וחוסר סטייל. לעומת זאת, ריהוט מעץ מלא ועבה, בגווני חום כהה ובעיצוב מהודק ומוקפד יכולים לשדר על יציבות,
חוזק ואיתנות פיננסית, פחות או יותר מה שאתם רוצים להראות ללקוחות שלכם.
הבחירה בין שתי האפשרויות הללו, וכמובן שישנן עוד אפשרויות רבות, צריכה להתבצע בצורה חכמה ולא יהיה זה נכון מבחינתכם לקפוץ היישר על האפשרות השנייה.
לפעמים הלקוחות שלכם רוצים לראות אתכם עובדים בצורה יעילה, פשוטה ואפקטיבית והם לא זקוקים לשום יצירתיות או הרפתקנות מצידכם. במקרה הזה למשל, יהיה זה מתאים יותר לבחור בסגנון הראשון והפשוט יותר.

רהיטים זה לא רק שולחנות

אחרי שאמרנו את זה, חשוב להבין שרהיטים זה לא רק שולחנות.
משרדים למכירה מוצעים בדרך כלל כאשר הם עירומים לחלוטין או כאשר הם כוללים בתוכם כבר אלמנטים בסיסיים של עיצוב כמו דלתות זכוכית, שטיח מקיר לקיר וכדומה.
לאחר שרכשתם את המשרד שלכם, חשוב מאוד שתבחנו את תכולת העיצוב הקיימת שלו ותקבלו החלטה לגבי החלפתה או השארתה במקומה, שוב בהתאם לשיקולים שכבר הצפנו קודם לכן.
בחירת הריהוט למשרד צריכה להתרחב מעבר לשולחנות, לשידות ולכיסאות העובדים וצריכה לכלול בתוכה גם אלמנטים כמו שטיחים מקיר לקיר, תמונות, דלתות וחלונות, תאורה, עציצים ואפילו תקרה אקוסטית. את כל אלה עליכם לקחת בחשבון בתהליך בחירת הרהיטים למשרד.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות