רהיטים בהזמנה מיוחדת מחנות בוטיק - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

רהיטים בהזמנה מיוחדת מחנות בוטיק

אלמוג-1
הרצליה-2

לא יהיה זה סוד לומר כי רהיטי הבית מהווים חלק חשוב בעיצובו, ויש שיאמרו, חשוב ביותר. לכן, כשאתם מתכננים עיצוב של בית חדש, מומלץ לתכנן לעומק את עיצובו של כל רהיט. תכנון מראה הרהיטים נעשה בשלבים שיילמדו במאמר זה. בסיומו, נספק עצות על חנות בוטיק בה ניתן למצוא רהיטים בהזמנה מיוחדת מן המעלה הראשונה הן באיכות חומרי הגלם והן בעיצובים הייחודיים.

גבשו את מבנה הרהיטים

מבנה הרהיטים צריך להתבסס על אופן השימוש שמתאים לביתכם. לדוגמה, אם אתם מתכננים לרכוש קונסולה למסדרון אבל מגלים שהסלון שלכם קטן מאד עד כדי יצירת צפיפות בהצבת מזנון, מומלץ לרכוש קונסולה נוספת גם עבור הסלון. במקרה כזה, תצטרכו להחליט ראם זו תהיה קונסולת רצפה בלבד או קונסולה דו קומתית עם מדף נוסף לקידוח. מערך ספות הסלון שלכם – צמוד לאחד הקירות או פינתי? הפריסה הפינתית יעילה מאד לחדרים קטנים בהם יש לחסוך במקום. היא גם ייעודית למי שמעוניין להשתמש באריחי הרצפה כאמצעי עיצוב נראה לעין בסלון ולא כזה שמוסתר על ידי הרהיטים.

גבשו את עיצובם של הרהיטים

לעיצוב הרהיטים משמעות מיוחדת. היא קובעת כיצד הם ישתלבו במרחב שלכם. רצוי, ברוב המקרים, לבחור ברהיטים שנראים כמו המרחב הן בצבעים והן בצורות כדי להמשיך את הקו העיצובי, ובמעט מקרים, בהם מדובר על רהיט שצריך לבלוט ולהוביל את העיצוב, מומלץ לבחור במתכוון עיצוב שונה. גם אז, חשוב שהשינוי יבוצע רק בגוון, ושהמאפיינים הצורניים יישארו באופי של החדר כדי לא ליצור עיצוב חריג שאינו נראה כמוביל מבחינה ויזואלית.

ממשו את בחירת הרהיטים בהדמיית מחשב

הדמיית מחשב היא כלי ייעודי של חנות רהיטים חדשים לבחירת רהיטים בהזמנה מיוחדת דרך האינטרנט. היתרון של זה אינו רק כינון הסגר, אלא תקף גם לימי שגרה. כאשר אתם נמצאים בבית, אתם רואים מבעד למחשב את הרהיט ביחס גדלים טבעי (אם כי לא בגודל טבעי) ומצד שני את המרחב בו הוא יוצב, וזה יאפשר לכם לבדוק את עצמכם האם צדקתם בעיצוב והאם תיווצר ההתאמה המתבקשת. במידה ונוכחתם לראות שאין התאמה, ייתכן ומידת העובי של אותו רהיט עבה והחדר קטן, או שהיא דקה והחדר גדול. שילובים אלו אכן הוכחו כמגושמים ופחות רצויים לדייר.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות