קונסלות

קונסולות לסלון ולמסדרון מוסיפות המון לבית גם בעיצוב אך בראש ובראשונה באחסון. זהו משטח לשים עליו אגרטלי פרחים, חפצי אומנות ופריטי יוקרה וגם להסב לעצמכם עמדת איפור. במקרים לא מעטים, נהוג להתקין ליד קונסולות מראות קיר לצורך כך. בקטלוג – ניתן למצוא קונסולות במגוון עיצובים עשיר שיספק לבית שלכם את כל מה שהוא צריך בשביל להיראות במיטבו.

קונסולות מעוצבות מחנותינו – עיצוב ייחודי לחדר

קונסולות מהקטלוג שלנו מוסיפות המול לעיצוב הבית ותורמות לו רבות. עיצוב גוף הקונסולה והבסיסים שמתחתיו מעניק למרחב הביתי משמעות אחרת, והופך אותו לחגיגי ומיוחד במינו. הקונסולות מעוצבות במגוון טכניקות – מהאותנטיות ועד הכי מודרניות. בחירת קונסולות סלוניות, למסדרון, לחדר המגורים וכעמדת איפור מקנה לכם את כל הכלים להשכיל לעצב את בתיכם כנדרש. קונסולות מעוצבות מטעמנו מקנות לכם את כל הנדרש לעיצוב מלוטש ולשימוש בהתקן ריהוט ברמה אחרת.

Oknin – קונסולות ביתיות מעוצבות מבית טוב

בחברת אוקנין רהיטים משווקים את כל פתרונות הריהוט לבית. קונסולות של Oknin מספקות לבית את הליטוש שהוא זקוק לו וגם מאפשרות פתרונות אחסון והצבת פריטים מדוגמים. בואו למצוא את התקן העיצוב מספר אחד לבית שלכם בבית אוקנין רהיטים וליהנות מכל היתרונות: עמדת איפור, מקום אחסון ורהיט עיצובי במוצר אחד! עם קונסולות של אוקנין אתם על הגובה והבית שלכם עובר מתיחת פנים דקורטיבית פר אקסלנס באופן חסר תקדים.

נגישות