פינות אוכל

אחד החדרים המרגשים וגם המעניינים ביותר בבית הוא פינת האוכל. מדוע מרגשים? משום שזה המקום בו יכולה להתכנס כל המשפחה, לסעוד את הארוחות המשותפות ולכנס ישיבות ודיונים. מדוע מעניין? משום שמבנה ישיבה זה הושרש לא מהיום אלא מלפני מאות בשנים. אחת התקופות הראשונות בו חדר פינת האוכל מתועד בהיסטוריה האנושית היא תקופת האבירות באנגליה, שם ישבו האבירים סביב שולחן עגול ביושבם לשתות לשוכרה. כיום, מבנה פינת האוכל עשוי להיות גם מלבני עם מבנה של ראש שולחן ומסובים מלפניו. מבנה זה, מקורו באירופה הקונטיננטלית מדרום לבריטניה. בקטלוג שלנו ניתן למצוא פינות אוכל משני הסגנונות אשר יגבשו בבית עיצוב על פי דרככם.

פינות האוכל שלנו – מדוגמות, מעוצבות ומותאמות אישית לכל לקוח ולקוחה

בפינות האוכל מבית Oknin רהיטים תוכלו למצוא הרבה מאד יתרונות: עיצוב עץ או מודרני ברמות שלא הכרתם, בחירת צורה עגולה או מלבנית על פי דרככם ועיצוב מלוטש ביותר גם לכסאות השולחן. כל אלו ייבחרו על ידי הלקוח בהתייעצות עם צוות מוביל לבחירת רהיטי בוטיק.

אוקנין רהיטים – המסלול שלך לרהיטי בוטיק, מעל 30 שנות מצוינות

בבית אוקנין רהיטים תוכלו להסדיר פינות אוכל ברמה שטרם נראתה: חדרים מעוצבים ומלוטשים עם שולחנות בגובה 72-74 ס"מ הניתנים לפריסה ופתיחה לאורחים. השולחנות מגיעים עם סט ייעודי של כסאות ומספקים ללקוח את מלוא הנוחות. רכשו פינות אוכל מבית אוקנין רהיטים ותיהנו מחוויה חסרת תקדים בכל קנה מידה!

נגישות