בלוג

עצות קטנות של מעצבי פנים לחידוש הבית

אם אתם מתכננים לשפץ ולשדרג את הבית שלכם ולהעניק לו מראה חדש, דעו שעליכם לעשות זאת עם בעלי המקצוע המתאימים. אתם הרי לא רוצים לבחור בעצמכם את הריהוט או לצבוע את הקירות ולשפץ את הבית, בלי לקבל הכוונה וייעוץ של אנשי מקצוע ומדוע? כי התוצאה הסופית עשויה להיות שלא לטעמכם ומה שיקרה הוא שלא תהיו שבעי רצון מהעיצוב החדש של הבית. יתרה מזאת, אתם גם תבזבזו לא מעט כסף ובעיקר זמן יקר. אז איך כדאי להתחיל את השיפוץ ואת תהליך עיצוב הבית? המשיכו בקריאת המאמר ותוכלו לגלות בעצמכם.

פנייה לבעלי מקצוע

חפשו חברות הנותנות שירותי אדריכלות ועיצוב פנים. תוכלו גם לחפש מעצבי פנים עצמאיים ולקחת את השירותים שלהם. כמובן שימו לב שלפני כל התקשרות עם בעל מקצוע כזה, עליכם לבדוק קודם כל שיש עליו המלצות חיוביות. רצוי גם לערוך סקר שוק ולבדוק מה המחירים בתחום, מה התהליך העיצוב כולל, כמה זמן עשוי לקחת כל התהליך וכ'ו.

קניית רהיטים

מומלץ לקנות רהיטים בהתאמה אישית. למה הכוונה? אל תתפתו לרכוש רהיטים מכל חנות. גשו לגלריות של רהיטים ותראו דברים מדהימים. בגלריות הללו, ניתן למצוא כל רהיט אפשרי החל משולחן פינת אוכל ועד שולחן לסלון ופריטי נוי לעיצוב הבית. מדובר על רהיטים שבדרך כלל מיוצרים כ-one piece, כלומר אין למצוא אותם גם בחנויות אחרות. כך, הרהיטים עוד יותר מיוחדים והם לא רהיטים שניתן למצוא בכל בית. הדבר מעניק יוקרה ויופי לבית שלכם.

צבע לקירות

אין כמו להכניס קצת צבע לקירות הבית. תוכלו לבחור מספר קירות בבית, שיהיו בצבע קצת שונה מהצבעים המסורתיים (לבן ושמנת). ניתן גם להשתמש בטפטים לקיר, המגיעים בשלל של דוגמאות וסגנונות. מעבר לכך, תוכלו גם לבחור קיר בבית, לדוגמה הקיר של הסלון ולהתקין בו חיפוי. הדבר יוצר מראה מדהים ומיוחד.

תמונות

מאז ומתמיד, ניתן לראות שאנשים מעדיפים לתלות תמונות בבית. כך ניתן למלא את הקירות ולא להשאיר אותם "עירומים". מעבר לכך, התמונות נותנות צבעוניות ומספקות הרגשה חמימה ונעימה בבית. בחרו לכם מספר תמונות מגלריית ריהוט ואתם מסודרים.

הוספת וילונות

בכל חדר בבית, שיש בו חלונות, מומלץ ורצוי להוסיף וילונות. אלו יעניקו הצללה לחדר מאור קרני השמש החזק. העדיפו וילונות שקופים למחצה, כך תוכלו גם ליהנות מאור השמש שישטוף את החדר וגם לא יסנוור ממנו מדי בחדר. הווילונות מוסיפים מאוד לעיצוב הבית ויוצרים תחושה חמימה ונעימה. על כן, מומלץ מאוד לא לוותר על התקנתם.

שורה תחתונה

אלו רק עצות קטנות בנושא עיצוב הבית. אם יש לכם את התקציב המתאים, פנו לבעלי המקצוע המתאימים והתחילו את תהליך העיצוב. אתם רק תיהנו מהתוצאה הסופית

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות