בלוג

ספריות כוורת ביתיות – כל מה שרציתם לדעת

במאמר זה נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על ספריות יוקרה ביתיות. מאד מומלץ לקרוא מאמר זה, במיוחד אם אתם עומדים לפני רכישת ספריות חדשות. ספרייה היא אחד הרהיטים החשובים בבית, במיוחד אם יש לכם הרבה ספרים ותקליטורים הממתינים לאחסון קבע.

ספריית איכות רוכשים רק בחנות רהיטים חדשים

בשונה מחנויות כלבו רשת לציוד ביתי, כאן אתם זוכים להתבונן רק ברהיטי האיכות, עם חומרי הגלם הטובים ביותר וטווח העמידות הגבוה ביותר ביחס ישר. ספריות אלו מבוססות על עץ מלא ולעתים גם פרזול מתכתי גלוי באיכות חסרת פשרות. לפני שאתם בוחרים ספריות פשוטות מחנות כלבו, טוב תעשו אם תבדקו מהן האפשרויות שלכם בחנות רהיטים ותרכשו מוצר איכותי באמת.

גודל הספרייה המינימלי – בהתאם לכמות הספרים והתקליטורים בבית

השאיפה היא תמיד לרכוש ספרייה כמה שיותר גדולה על מנת לאפשר לכם להרחיב את מעגל הספרים. ברם, שאיפה לחוד ומציאות לחוד. אינו תלויים בתקציב מוגבל, ולכן יש לבחור קודם כל את היקף האחסון המינימלי, בהתאם לכמות הספרים והדיסקים שנמצאים לרשותכם בפרק זמן זה.

עיצובים ייחודיים לכל בית בספריה הנבחרת

במידה והחדר בו תמוקם הספרייה כזה שמבוסס על עיצוב עגול, עם ידיות גליליות בדלת ובחלון ארונות עם משקופים עגולים וכד', מומלץ לבחור בספריות בעלות תאים עם פאות עגולות, וזאת לעומת ספריות עם תאים מלבניים מוחלטים בחדרים בהם זו הצורה השולטת. כמו כן, חשוב לזכור שפרספקטיבה היא אחת הסוגיות החשובות בחדר. אם הוא קטן, מאד חשוב לרכוש ספרייה דקה ואם הוא גדול יש להעדיף ספרייה עבה שתסייע להשפיע על המראה של מרחב החדר.

חנות רהיטים חדשים – הכתובת שלכם לספריות חדשות

בחנות Oknin תוכלו להיחשף למיטב הספריות החדשות מכל סגנונות העיצוב. ספריות מבית Oknin ייקחו את המרחב שלכם לאחד המחוזות העיצוביים המרתקים ויאפשרו לכם לאחסן ספרים ותקליטורים בהיקפים גדולים. באמצעות קטלוג ממוחשב, ניתן לבחור ספריות איכותיות שישתלבו בחדרכם בנקל ויהוו המשך דקורטיבי ישיר עבור התכולה הקיימת בו. ב-אוקנין רהיטים עובדים עם ספריות מכל סגנונות העיצוב, מהכפרי ועד המודרני ביותר. בואו להתאים עבור בתיכם ספריות איכות לטווח ארוך באיכות חסרת פשרות!

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות