בלוג

סוגיות נבחרות בנושא בחירת חדרי שינה

אחת הסוגיות החשובות בבית היא בחירת עיצוב חדר השינה שלכם. חדר שינה הוא המקום אליו אתם נכנסים לישון וממנו אתם יוצאים בכל תחילת יום. לכן, אתם צריכים לגבש את חדר השינה שימצא חן בעיניכם במלוא מובן המילה ויבטא היטב את השאיפות הדקורטיביות שלכם. בנוסף, הוא צריך לספק לכם נוחיות חסרת פשרות, במיוחד כאשר אתם משתמשים במיטה. במאמר זה תוכלו להיחשף לסוגיות נבחרות בבחירת חדרי שינה הלכה למעשה.

בחירת נישת המיטה – חיפוי עץ או הטמעה רגילה

מיטת חיפוי עץ היא מיטה שכל הרכיבים שלה, כולל שידות הצד, מפוסלים. המשמעות היא שלא ניתן להפריד שום חלק מהמיטה, ואפילו החיפוי שלה שנמצא מאחורי הכריות הוא חיפוי עץ שמוטמע בדרך קבע בקיר שלכם. מיטת הטמעה רגילה היא מיטת חדרי שינה ידועה ומוכרת עם 2 שידות נפרדות וחיפוי. מומלץ לבחור בה אם אתם יודעים שאתם מתכוונים להזיז רהיטים בחדר מעת לעת, ובמיטת עץ מחופה אם אתם מחפשים את האלמנט הכפרי הווינטייג', ובמיוחד אם החדר כבר גובש כחדר עץ.

בחירה מדוקדקת של חלקי המיטה הגלויים

בעיצוב חדרי שינה, ישנם חלקים שייראו תמיד גלויים לעין ברחבי המיטה, ולא יכוסו על ידי המצעים: רגלי המיטה, שידות הצד של המיטה וכד'. מומלץ לוודא שאתם בוחרים אותם בפורמט דק עבור חדר קטן ובפורמט עבה בחדר גדול. בדרך זו אתם מוודאים, למעשה, כי המיטה שלכם מתאימה לממדי החדר בפרספקטיבה ולא תיראה בולטת מדי בחדר קטן או רפה מדי בחדר גדול. באותו הקשר, מומלץ לבצע בחירה דומה לצבע. אם גיבשתם גוון מסוים, למשל גוון עץ, מומלץ להתמקד בנוסח בהיר יחסית כאשר החדר גדול ובנוסח כהה יחסית כאשר החדר קטן.

בחירת המזרון – לא נושא להתפשרות!

המזרון הוא החלק היחיד במיטה שאינו רק עיצובי אלא גם בריאותי. לכן, אל תתרשמו רק מצבעו האדום, החום, וכד' של המזרון. אל תשכחו שהוא ימוצע והאורחים כלל לא יראו את הצבע המקורי שלו. מה שכן קובע הוא רמת הנוחיות של המזרון עבורכם. זו המשמעות האמיתית של חדרי שינה נוחים. לכן, תזמינו רק מזרון שמספק לכם נוחיות זו. מומלץ מאד להגיע פיזית לחנות ולוודא שהמזרון מתאים למבנה גופכם.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות