מדריך קצר לבחירת כסאות מעוצבים לחדרי בית שונים - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

מדריך קצר לבחירת כסאות מעוצבים לחדרי בית שונים

פינות אוכל-שולחן עגול
כסאות-כסא COOPER

במדריך זה נלמד כיצד לגבש כסאות מעוצבים במרחבים שונים בבית. כידוע, כסאות הם רהיטים נדרשים בפינות אוכל, חדרי מגורים וחדרי עבודה. בחירתם מורכבת שכן חנות הרהיטים עמוסה בכסאות מדגמים שונים המתאימים לצרכים מגוונים. מדריך זה ימפה בדיור את המידע שאתם צריכים בשביל להשלים בהצלחה את רכישת הכסאות המבוקשים לכל מטרה ולכל סוג של שימוש ביתי.

גבשו את מבנה הכסאות

מבנה הכסא מכיל מספר נתונים שכדאי להכיר: עם או גבלי ידיות וכעם או בלי משענת הם הנתונים החשובים מבין כולם. במידה והכסא מיועד לישיבה בפינת אוכל, מומלץ שלא יהיו לו ידיות, בעוד שבכסא כתיבה או עבודות מחשוב רצוי לבחור בדגם עם ידית כדי לספק ליד יציבה נכונה במנוחות. כסא טיפולים פיזיים, למשל טיפולי קוסמטיקה, בדרך כלל לא יכיל משענת אלא רק גוף ישיבה ורגליים, בדומה להדום.

תכננו כיצד ייראה עיצוב הכסא

הדקורציה היא אלמנט מרכזי בתכנון כסאות מעוצבים. כסא עשוי להכיל מראה מודרני המבוסס על צורות חלקות ללא פיתוחים וגילופים, לעומת עיצובים אותנטיים, בהם הוא צפוי להיות ניחן בצורות מחוספסות על בסיס גילופי עץ ופיתוחי רקמה ותפירה של עור ובד. חשוב לבחור בתבנית העיצוב המתאימה ביותר לשילוב בחדר. במידה וזהו חדר ריק מעיצוב בשל היותו משופץ או חדש, יש לבחור כסאות מעוצבים בהתאם לחזון העיצובי הנדרש, לדידכם, באותו חדר.

ודאו כי הכסאות מתאימים לפרספקטיבת המרחב בחדר

במידה והחדר קטן מומלץ לבחור בדגם עם רגליים דקות ופרזול דק ובמידה ומאבזרים חדר גדול, הכסא צריך להתבסס על רגליים עבות, ידיות עבות ופרזול עבה. בדרך זו אתם שומרים על היחס בין עובי הכסא לגודל החדר ונמנעים משילוב רהיטים בעלי עיצוב מגושם.

ישמו את הרכישה בפועל דרך הדמיית מחשב של חנות רהיטים

בהדמיית מחשב של חנות רהיטים ניתן למצוא בנקל כסאות המתאימים לחדרים המבוקשים, פינות אוכל, חדרי מגורים וחדרי עבודה. במידה ומצאתם תמונה של הכסא שמתאים לדרישות התכנון שלכם, אל תמהרו לרכוש אותו לפני שבדקתם מהם חומרי הייצור שלו ומהן מידות העובי שלו. במידה ואינכם בטוחים לגבי נתונים אלו, מומלץ להעביר שאילתה לצוותי העובדים בחנות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות