בלוג

מדריך קצר לבחירת כורסאות ביתיות

כשאתם בוחרים כורסאות לבית, על פי רוב זה יקרה בעת בחירת מערכת ישיבה שלמה, אך כאשר היא מכילה ספות בלבד, תצטרכו לבחור בכוחות עצמכם את הכורסא. כיצד עושים זאת? מהם הצעדים הנדרשים להבטחת התאמה עיצובית? האם בכלל ניתן להתאים עיצובית באופן מושלם כורסה שלא נרכשה בסט מערכות ישיבה? ואם כן, כיצד עושים זאת? במדריך שלפניכם תוכלו ללמוד בדיוק כיצד להתנהל עם רכישת כורסאות ולמצוא את דגם החלומות הביתי שלכם.

אפיינו כורסאות אך ורק על פי עיצוב מערכות ישיבה קיים

במידה ואין לכם מערכות ישיבה, מומלץ להתחיל את הרכישה ברגל ימים ולקנות אותה קומפלט, עם כורסה. במידה ויש לכם מערכת ישיבה שלא מכילה כורסאות יש לבצע ניתוח עיצובי מקיף הכולל את יידוע הגוון, הצורה של כל ספה, צורת שולחן הסלון וצבעיו, וכד'. בהתאם לכך, תוכלו לגבש מראה בסיסי של מספר כורסאות סלון אשר עשויות להתאים למה שאתם צריכים. מהן, יהיה עליכם לבחור דגם סופי שישמש ככורסת הבית שלכם.

בצעו ניתוח מדוקדק של מראה הספות ורכיבי הישיבה בחדר: גוון, צורה וכד'

מאד חשוב לוודא שאתם יודעים באיזה צבע, ולמעשה – באיזה גוון מדויק מאופיינות הספות שלכם. בהתאם לכך, תוכלו לאתר כורסא שמתאימה בדיוק לגוון זה, או להגיע מאד קרוב אליו. להשבחת הבחירה, מומלץ לבדוק את צורת הספות שלכם ולמצוא צורה דומה. אלמנט זה הוא הקריטי ביותר. צבע שלא נמצא אפשר להחליף בצבע נגדי. צורה של כורסה שלא מתכתבת עם צורת הספה, כשהצורה הנכונה אינה ניתנת למציאה, היא נושא מעט בעייתי. יחד עם זאת, חנויות רהיטים חדשים גדולים מאד הסיכויים למציאת כורסאות שיתאימו למבנה הדקורטיבי של הספות שלכם.

ודאו שהכורסא הנבחרת מתאפיינת בפרספקטיבה נכונה לגודל החדר

במידה והרהיט נראה קטן או דק בתמונה או גדול ועבה במיצג כלשהו, אין זה אומר כי אלו אכן המידות שאתם מדמיינים. תמיד חפשו את קובץ הנתונים ובדקו שאתם יודעים מהם ממדי הכורסאות לאשורם. רק כך תוכלו לגבש מראה של כורסא אשר יתאים לבית שלכם וישתלב יפה עם תכולת הסלון בפועל. כורסה עבה תתאים לחדר גדול וכורסה דקה לחדר קטן על מנת לשמור על יחס ממדים תקין בין האלמנטים, ללא בליטות וחוסרים עיצוביים שונים.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות