בלוג

מדריך קצר לאפיון פינות אוכל ביתיות

נמצאים לפני בחירת פינות אוכל חדשות? את המדריך הזה מאד מומלץ לקרוא! פינות אוכל הן מהחשובים שבחדרי הבית. חשיבותן ניכרת הן בהיבט הפונקציונאלי, חדר ישיבות משפחתי או עסקי, והן בהיבט הדקורטיבי. זהו חדר שעתידים להיכנס אליו רהיטים גדולים מאד, כמו שולחן מוארך ומוגבה, מזנון סלוני, ועוד. כמובן שגם לבחירת כסאות הפאר שלכם ישנה משמעות מרחיקת לכת המבטאת את הצלחת הפרויקט. במדריך זה תוכלו ללמוד כיצד לגבש מראה של פינות אוכל איכותיות באמת המתאימות במדויק לחדרים המיועדים בבתיכם.

עצבו את פינות האוכל בהתאם לחזון דקורטיבי מגובש

מאד חשוב להגיע לבחירת פינות אוכל מגובשים הדבר מתבטא באמצעות בחירת עיצוב נאותה לבית שלכם מלכתחילה, ואם זה בית מעוצב ומגובש, לכו בעקבות הבחירה שלכם. לדוגמה, אם הבית מעוצב בסגנון כפרי, בחרו פינות אוכל בסגנון כפרי. אם הבית מעוצב בסגנון בורגני, מומלץ לחתור לרכישת פינות אוכל בסגנון זה. הסגנונות השונים מכילים אלמנטים ייחודיים. למשל, בפינות אוכל כפריות השולחן מעוצב ומלוטש על בסיס עץ בגימור גבוה, ולעתים מגולף אומנותית. הכסאות מסביב לו ניחנים במראה דומה, עם גילופים אומנותיים על המשענות. בעיצוב בורגני, לעומת זאת, השולחן יהיה דק, מינימליסטי, עם כסאות בעלי מראה סטנדרטי וחלק.

קבעו מה תהיה פרספקטיבת הגודל של הרהיטים בחדר

הדבר נעשה בהתאם לגודל שלו. במידה והחדר מאד גדול, מומלץ לבחור שולחנות עבים וכסאות בעלי עובי עבה על מנת להתאים את האייטמים הללו לגודל החדר ובכך למנוע אי השפעה של הרהיטים על הנעשה בו. בחדר קטן, לעומת זאת, נדרשים שולחנות וכסאות דקים כדי למנוע מהם להתבלט יתר על המידה באופן מגושם.

בחרתם גוונים וצבעים לפינת האוכל? גבשו בחירה מדויקת בהתאם לגודל המרחב

אם החדר גדול, בחרו בגוון בהיר בצבע המיועד. לדוגמה אם השולחן חום, מומלץ להעדיף חום בהיר נוטה לכתום. לעומת זאת, אם החדר קטן, יש להעדיף את הגוונים הכהים יותר, כמו למשל חום מוקה או שחור. בדרך זו אתם גורמים ליצירת אווירה של מרחבים גדולים בחדר גדול ושל אינטימיות ומסתורין בחדר קטן. מוטיבים אלו מתאימים בדיוק לחדרים בגדלים הללו בהיבט הדקורטיבי.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות