בלוג

מדריך לאפיון חדרי שינה בבית

אחד הנושאים החשובים בעיצוב הבית הוא חדרי השינה. עיצוב חדר שינה הוא בעיקרו עיצוב מיטת השינה. מדוע? משום שהרכישה אינה מניבה רק מיטה אלא גם את כל הכלים הנדרשים לתפעול חדר שינה: סט שידות שינה, משענת בד או עור מאחורי המיטה וכד'. במדריך שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד לגבש את חדרי השינה בבתים שלכם.

בחרו את מבנה המיטה בחדר השינה

כשאתם בוחרים מבנה עבור מיטת חדר השינה, ניתן להתמקד במיטה שהרכיבים שלה מחוברים, כולל השידות שמפוסלות כהמשך ישיר למעקות, בכל צד של המזרון. לחילופין, ניתן לבחור מיטה עם 2 שידות נפרדות אם אתם יודעים שאתם צפויים להזיז אותן למטרות שונות בחדר השינה. בחירת מבנה המיטה תאפשר לכם כעת להתמקד בעיצוב שלה.

אפיינו את העיצוב: על בסיס בד/ עור או חיפוי קיר מעץ

בדרך כלל, כאשר בוחרים מיטה עם שידות נפרדות, שניתן להפריד ממנה, זוהי מיטת בד או עור עם שידות עץ, דמוי עץ, או מחומר רך כמו בד יציב. כאשר בוחרים מיטה עם שידות מחוברות, שלא ניתן להפריד אותן ממנה, הכוונה היא למיטת עץ מפוסלת בנגרות, הכוללת גם חיפוי עץ להטמעה בקיר. 2 סוגי המיטות אופייניות מאד לחדרי שינה בעידן זה. מאד מומלץ להיעזר בהדמיית מחשב של חנות רהיטים על מנת לקבוע את זהותה הסופית של מיטת חדר השינה שלכם.

בחרו בסוג המזרון המבוקש

מאד חשוב לבצע את הבחירה הזו בדקדקנות רבה. מזרון הוא לא אביזר עיצובי, הוא אביזר בריאותי! לכן, לפני שאתם משלמים על מיטת מעצבים, גשו לחנות הרהיטים וודאו כי המזרון מתאים לכם. במידה ולא, בדקו האם ניתן לשנות את המזרון בלי לפגוע בעיצוב המיטה שתכננתם לפני שהגעתם לחנות. בחנויות רהיטים מובילות כמו Oknin המזרונים הם מזרונים אורתופדיים, ולכן הם יצרו התאמה כמעט לכל מי שבא לרכוש אותם, אך מומלץ מאד לבצע את הבדיקה לפני הקנייה. בדקו שהמזרונים יציבים, אתם חשים בנוח עליהם, הם לא שוקעים ובטח שלא יוצרים אפקט ערסל. רק אם המזרון מתאים לצרכים הגופניים שלכם ניתן להמשיך לרכישת מיטת חדר השינה על פי התכנון אותו גיבשתם.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות