מאמר מידע מקצועי על רכש כסאות לבית: תכנון, עיצוב ובחירה סופית - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

מאמר מידע מקצועי על רכש כסאות לבית: תכנון, עיצוב ובחירה סופית

כסאות-כסא COOPER

בחירת כסאות צריכה להתבצע במקצועיות רבה עבור כל חדר בו הם מוצבים, פינת אוכל, חדר שינה, חדר מגורים וחדר עבודה. במאמר זה אנו מספקים מידע מפורט אודות בחירת הכסאות. חשוב לציין כי הרגלי השימוש בכל כסא הם אישיים עבור כל אחד ועל בסיסם תתבצע, ככל הנראה, בחירתכם. יחד עם זאת, ישנם כמה כללי אצבע שלא מומלץ שתפספסו: למשל, כסא פינת אוכל חייב להיות נטול ידיות על מנת לאפשר גמישות במהלך הישיבה סביב השולחן, לעומת זאת, כסא לשולחן כתיבה חייב להכיל ידיות כדי לאפשר לידיים לנוח ולשמור על היציבה. הכסא צריך להיות נמוך מהשולחן במקרה הזה כדי למנוע פזילה ממי שיושב מול מסך המחשב או מחברת הכתיבה. כיצד מומלץ לתכנן את הגימור הסופי של הכסאות שלכם בהינתן מידע זה?

גיבוש מבנה הכסאות

בפסקת הפתיחה של מאמר זה הסברנו וביארנו דוגמאות שונות בהן יש צורך בכסאות. גשו אליה וגבשו מבנה לכסא שלכם. בחרו כסא עם או בלי ידיות, בהתאמה וכסא בגובה הרצוי למה שאתם צריכים לעשות. כסא לפינת אוכל צריך להיות גבוה יחסית, בעוד כסא מחשב צריך להיות נמוך יחסית כדי למנוע את הפזילה כתוצאה מהעבודה הממושכת.

בחירת עיצוב הכסאות

עיצוב הכסאות צריך להתבסס על צבעים וצורות המשתלבים נכוחה במרחב. בחנו את השולחן וסביבתו ובחרו בכסאות בעלי צורה וצבע המתאימים לו ולמרחב שלו: למדפים שלידו ולתשתיות השונות המונחות סביבו, מזנונים, מדפי פינת אוכל וכדומה. על הכסאות להשתלב באופן מוצלח עם תשתיות אלה ובכך – להשלים את המראה הדקורטיבי הפנימי בחלל.

מימוש בחירת הכסאות בפועל

את בחירתם של הכסאות חשוב מאד לעשות בחנות רהיטים חדשה על מנת להבטיח איכות, יציבה וכמובן עיצוב חסר פשרות. חנות רהיטים זו מנגישה למשתמשים בשירותיה הדמיית מחשב, בה ניתן לבחור את הכסאות המתאימים ביותר לכל מקום בבית שלכם: פינת האוכל, חדרי המגורים, חדרי העבודה ועוד. עיינו בעיצוב ובמבנה אשר גיבשתם על מנת למצוא את הדגם המבוקש. במידה ואינכם בטוחים לגבי מידות עובה, גובה או כל דבר אחר בנוגע לאותו כסא, פנו לצוות החנות כדי להבטיח שמדובר במידות ובחומרים המתאימים לשימושכם.

 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות