כסאות בר מעוצבים בעיצוב והתאמה אישית - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

כסאות בר

באי למטבח, במזנון מוגבה בין הסלון לפינת האוכל, ובכל מקום בו הישיבה מתהווה בהגבהה שהיא למעלה משולחן אוכל סטנדרטי בגובה ממוצע של 73 ס”מ, מומלץ לשלב כסאות בר. הם גבוהים, הם מעוצבים והם מקנים לבני ובנות הבית תחושה של חופש והנאה מישיבה מוגבהת. בעבר, נמצא קשר בין סגנון ישיבה זה לבין שמחת חיים, אושר וסיפוק, ולכן מאד מומלץ להטמיע כסאות בר בכל הזדמנות ובכל מקום מוגבה שמאפשר זאת בחלל הבית.

היתרונות ברכישת כסאות בר אצלנו

כסאות בר שלנו באוקנין רהיטים מקנים לבית שלכם עיצוב מלוטש, ומספקים לבניו ובנותיו ישיבה נוחה ומדוגמת. בדרך כלל, כסאות בר ניחנים בישיבה צפופה על בסיס קטן, אך כאן אדריכלי המוצר חשבו על הכל והם מספקים כסאות בר עם מבנה בסיס עבה המאפשר ישיבה מדוגמת ונוחה במיוחד. לכן, כסאות בר כאן הם לא רק אמצעי in אלא גם כלי שכיף להשתמש בו הלכה למעשה.

אוקנין רהיטים – מעל 30 שנות ניסיון, כסאות בר איכותיים

בחירה באוקנין רהיטים היא בראש ובראשונה בחירה באיכות חסרת פשרות במוצרי ישיבה, ובפרט בכסאות בר. כסאות אוקנין רהיטים מקנים לדייר את מלוא תנאי המגורים: הם מספקים לו ישיבה נוחה ומדוגמת ומכניסים אותו ל-MODE אופנתי ייחודי של ישיבת בארים מוגבהת. כסאות בר אלו מכילים את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מישיבה איכותית ומעיצוב מלוטש בבית!

נגישות