בלוג

כל מה שרציתם לדעת על הזמנת פינות אוכל

פינות אוכל-דומיניק
30

עיצוב פינות אוכל מהווה אחד היעדים החשובים בבית. במאמר זה נלמד כיצד לגבש את העיצוב של פינת האוכל והיכן להזמין את הדגם הנדרש. המאמר יחלוש על נושאים כמו צורות, צבעים וגוונים, התאמה למראה החדר ולבסוף, ביצוע נכון וחכם של הרכישה. כפי שתוכלו לראות, גם ברגע הרכישה יש כמה דברים שתצטרכו לבדוק לפני האישור הסופי.

גבשו את עיצוב פינת האוכל

השילוב של השולחן עם הכסאות והשילוב של הקונסטרוקציה כולה עם מרחב החדר הם 2 השלבים שתצטרכו לעבור על מנת למצוא עיצוב מתאים. מומלץ לבחור בכסאות שהם והשולחן יוצרים עיצוב אחיד. במידה ובסמוך לפינת האוכל כבר ישנו סלון עם שולחן ומערכת ישיבה, הם יכולים להוות רפרנס מצוין לגבי מראה הכסאות והשולחן. רצוי להתייחס לאלמנטים כמו צורות גיאומטריות של משענות הכסאות והרגליים, הצורות הגיאומטריות של השולחן (עגולות או מרובעות) וגווני הרהיטים הללו.

ודאו כי מבנה השולחן משרת את מטרותיכם

חשוב לציין כי ישנו הבדל מהותי בין בית ששותפיו נוהגים להתכנס לבדם לבין בית מארח. בבית מארח, במיוחד אם חדר האירוח קטן, מומלץ מאד לרכוש שולחן נפתח, שביום הגעת בני המשפחה המורחבת והחברים יהיה לכם מקום נוסף לספק להם. במידה והבית אינו מארח, ניתן לרכוש שולחן בעל גודל קבוע.

בדקו שהפרספקטיבה של עובי הרהיטים מתאימה למרחב

במידה והחדר שלכם גדול, חזית השולחן, רגלי הכסאות ומסגרות המשענות שלהם צריכות להיות עבות כדי להשפיע על עיצוב המרחב. במידה והחדר קטן, האלמנטים הללו צריכים להיות דקים כדי לא לבלוט ולהיראות מגושמים בתוך מרחב כה מוגבל בגודלו.

את פינות האוכל בוחרים בהדמיית מחשב של חברת רהיטים

חברת רהיטים מספקת ללקוחותיה הדמיית מחשב באמצעותה ניתן לבחור את הרהיטים המתבקשים. ההדמיה מציגה תמונות רבות של פינות אוכל מסוגים שונים, מה שיאפשר לכם למצוא את פינת האוכל בתכנון שלכם בסבירות גבוהה מאד. גם אם מצאתם, יש כמה דברים שתצטרכו לבדוק. ראשית כל, זכרו שהתבוננות בתמונה עלולה להטעות. לחלקנו השולחן ייראה צהוב ולחלקנו כתום, למשל. במידה ואתם חשים בבלבול כזה, חשוב מאד לפנות בכתב או בעל פה לצוות החנות ולברר מהו המפרט. כך תעשו גם לגבי מידת העובי כדי להבטיח שמירה על כללי הפרספקטיבה.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות