בלוג

כל מה שרציתם לדעת על בחירת פינות אוכל לבתים

כאשר אתם נגשים לבחור פינות אוכל, מומלץ להכיר עיצובים, סגנונות וטכניקות סינון ובחירה קודם לקבלת ההחלטה. לקוחות רבים שקנו בלחץ עשו החלטות טובות פחות מהמצופה ולעתים נאלצו למכור את הרהיטים שקנו על מנת להמירם באלו המתאימים יותר דקורטיבית. מעוניינים לדעת כיצד לעשות זאת נכון בפעם הראשונה? המאמר הזה יגלה לכם כמה סודות שרוב הדיירים החדשים אינם יודעים בבחירת פינות אוכל.

עיצוב בסיסי של תבנית השולחן והכסאות שמסביב

פינות אוכל עם שולחנות נפתחים – יתרון. זה מאפשר לכם לארח אורחים ולחזור לממדים קטנים שיחסכו לכם במקום בבית. בנוסף, חשוב מאד לדעת לאיזה עיצוב אתם צריכים לחתור בהתאם לשאיפות שלכם. אם רצונכם הוא בשולחן בסגנון כפרי או עתיק, גוון עץ עשוי להתאים ברוב המקרים. אבל אם העץ אינו מגולף, סימטרי, מלבני ונוטה לצבע בהיר, הוא עשוי להתכתב יותר עם עיצוב מודרני, ובפרט בורגני. לעומת זאת, אם ראיתם שולחן לבן או אופווייט, אין זה אומר שהוא בהכרח יתאים לעיצוב מודרני או בורגני. אם יש על השולחן פיתוחים, גילופים וחריטות קצה, עם כסאות בעיצוב דומה, ייתכן בהחלט כי זו פינת אוכל כפרית עתיקה. הצביון משדר מעט מודרניזם בשל הצבע הלבן, אך ללא ספק פינות אוכל אלו יתאימו יותר לבית וינטאג' בעיצובי העבר.

עובי ופרזול

פינות אוכל צריכות להכיל מידות עובי ופרזול בהתאמה לגודל החדר. אם החדר המוקצה כפינת אוכל הנו גדול, חשוב לבחור שולחנות עם רגליים ובסיסים עבים, וזאת לעומת פינות אוכל ייעודיות לחדר קטן, שצריכות להכיל אלמנטים דקים. עובדה זו תחסוך לכם מצבים בהם פינות אוכל יעמדו בולטות מדי או חסרות מדי במרחבי החדרים שלכם.

גוון מלוטש

אמנם בחרתם צבע בסיסי ולכל רכיב בפינת האוכל, אבל בלי ירידה לרזולוציות גדולות עד כדי בחירת גוון סופי, דברים לא באמת יזוזו. לכן, אנו ממליצים לקבוע את הגוון הסופי על פי אלמנטים של כהות ובהירות: אם החדר  מאד גדול, מומלץ לבחור בגוון כמה שיותר בהיר, ואם החדר קטן, מומלץ לבחור בגוון מה שיותר כהה. למשל, בחדר בגודל 4×3 מ', מומלץ לבחור פינת אוכל חומה מוקה בשל הגודל הקטן של החדר, ובחדר של 5×6 מ' מומלץ לבחור בגוון חום בהיר דמוי כתום על מנת ליצור אווריריות ותחושה של מרחב גדול.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות