בלוג

כל מה שרציתם לדעת על אפיון שולחנות סלון

אחת מהסוגיות החשובות ביותר בסלון שלכם היא בחירת השולחן. מעוניינים לדעת כיצד עושים זאת באופן מיטבי? במאמר זה תוכלו לדעת הכל על בחירת שולחנות סלון. שולחנות הסלון שלכם חשובים מאד לכינון עיצוב סלון מגובש ולכן אנו מספקים לכם במאמר זה את כל מה שתצטרכו לדעת על אפיונו המדויק של השולחן הנדרש בסלונכם.

מבנה דו שולחני או חד שולחני

בימינו, מאד מקובל לפצל שולחן סלון ל- 2 באמצעות רכישת 2 שולחנות קטנים בגבהים שונים. השולחנות נראים זהה אך מגובשים בגובה שונה ליצירת מראה מדורג. הדבר מקנה לכם אופציה להפריד בין השולחנות וליצור פינות ישיבה שונות בסלון שלכם או לשלוח את אחד השולחנות לתפקד כפינת קפה. לחילופין, אם חשובה לכם הישיבה המשפחתית המרוכזת, ניתן להסדיר שולחן גדול אחד שמסביבו פריטי מערכת הישיבה שלכם.

מבנה עגול או מלבני

בסיס השולחן, המקום בו מניחים את ספלי הקפה, יכול להיות מגובש בצורה עגולה או מלבנית. מאד חשוב לבצע את ההתאמה על פי עיצוב הסלון הקיים. במידה והסלון ניכר כבעל מוטיבים עגולים בפרזול, בפרופילים של החלונות, ובספות השונות, מומלץ לבחור שולחן עגול. במידה והסלון בולט מאד כסלון מלבני עם קודקודים, מומלץ לבחור שולחן בעל מוטיב זה.

שולחנות בעלי מבנים מיוחדים

קיימים שולחנות סלון שהם לא עגולים ולא מלבניים, למשל שולחן מצולע סגור דמוי משושה לא משוכלל. שולחן זה מאפשר לכם ליהנות מעיצוב סלון ייחודי של רהיט וינטאג' אופנתי. השולחן מגיע בסט של 2 שולחנות, נמוך וגבוה, הניתנים להפרדה. עוד אפשרות היא לרכוש שולחן עגול שהרגליים שלו לא ישרות אלא בשיפוע שיוצר טרפז. שולחן זה יוצר בבית חזות עיצובית מודרנית במובן החדשני של המילה. אם עד כה, הרגליים היו ישרות פלס והשולחן היה מלבני מלמעלה, כאן ישנה שבירה של המוסכמה הקבועה, כשהשולחן עגול והרגליים שמתחתיו משופעות.

פרספקטיבה נכונה – המתכון להצלחה

זכרו כי לכל אחד יש סלון שונה בבית. חלקנו גרים בסלונים גדולים וחלקנו נהנים מסלונים קטנים. לכן, מאד חשוב לגבש שולחן בעל עובי מתאים שלא יבלוט מדי בסלון קטן או לא יהיה שולי מדי בסלון גדול. בדרך זו אתם שומרים על התאמה ממדית של הרהיט לחדר, בנוסף להיבט החזותי עליו למדנו זה עתה.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות