בלוג

כל מה שצריך לדעת על קונסולות מפוארות לחדרי שינה ושירות

כשאתם מגבשים עיצוב לקונסולה לחדר השינה, או חדר האיפור, אתם צריכים לדעת בדיוק כיצד החדר בנוי, איך הוא מעוצב ומהי התכולה השלטת בו ברמה הדקורטיבית על מנת להחליט במה לבחור. קונסולות מתאפיינות בעיצוב דו שכבתי. האחד מתמקד בבסיס ה- 4 רגלי שנראה כמו בסיס שולחני, והשני – בבסיס הרהיט, שעשוי להכיל עמדה שולחנית חד ממדית בלבד או צביר מדפים ומגירות. מעוניינים לדעת כיצד להתאים קונסולות לחדרים שלכם? במאמר זה תוכלו לדעת בדיוק כיצד עושים זאת.

קביעת עיצוב רגלי הקונסולה

על מנת לקבוע כיצד יעוצבו ויגובשו רגלי הקונסולה, מומלץ להשוות לרכיבים 4 רגליים אחרים שנמצאים בחדר:כיסאות, שולחנות קטנים, כמובן המיטה ה- 4 רגלית אם זה חדר שינה, ועוד. בחירת מבנה 4 רגלי זהה למה שיש לכם בחדר מבטיחה כי יהיה לכם בחדר את הרהיט המשלים הנחוץ. הסתמכות על מבנה 4 רגלי דומה פותרת לכם מגוון רחב של בעיות. היא מבטיחה כי צבע הרגליים יהיה זהה לצבע של רגלי השולחנות והכיסאות בחדר, הצורה שלהן זהה וגם העובי דומה. הדבר נחוץ על מנת למנוע בעיות פרספקטיבה בחדר לפיהן רגליים עבות מדי בחדר קטן יצרו הבלטת יתר של הרהיט ורגליים דקות מדי בחדר גדול יצרו בו אי התאמה.

גיבוש עיצוב בסיס האחסון בקונסולה

בסיס האחסון נקבע על פי צרכי האחסון שלכם. במידה והקונסולה עתידה לארח תכולה מועטה בלבד, ניתן להסתפק בבסיס הסטנדרטי דמוי ראש-שולחן. במידה ואתם עומדים לאחסן על הקונסולה תכולה רבה, אך לא רבה מספיק בשביל לקנות מזנון, ניתן לבחור בדגם דו או תלת מדפי. דגם כזה עשוי להגיע עם מגירות בין הבסיס לרגליים או עם מדפי גובה מסודרים בטור מבסיס הקונסולה ומעלה.

אוקנין רהיטים – קונסולות במגוון עיצובים

בואו לבחור את הקונסולות הייעודיות שלכם באוקנין רהיטים. כאן ניתן למצוא קונסולות במגוון עיצובים ופתרונות אחסון. בחירת קונסולות של אוקנין רהיטים ניתנת למימוש באמצעות קטלוג מוצרים ייעודי בו ניתן למצוא את הרהיט המושלם לחדר שלכם. מגוון קונסולות לחדרי האיפור והשינה מחכות לכם באוקנין רהיטים, חנות רהיטים וותיקה עם פתרונות אדריכליים ייחודיים.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות