בלוג

כל מה שאתם צריכים לדעת על רכישה נבונה של רהיטים בהתאמה אישית

1-7
הרצליה-2

במאמר שלפניכם נלמד כיצד הכי נכון והכי חכם לגבש בבתיכם רהיטים בהתאמה אישית. רהיטים בעלי מראה ייחודי, מבנה נכון והתאמה מושלמת לכל מקום בבית אינם מובנים מאליהם ולכן חיברנו מאמר זה כדי שיסייע לכם לגבש היטב את עיצובו הפנימי של ביתכם ברהיטים מובילים. מה כן חשוב לדעת כבר כעת? חשוב לבחור בחנות פרטית העובדת במתכונת של חברת בוטיק, ולא ברשת שיווק לכלל תכולת הבית. בחנות פרטית תוכלו למצוא מבחר רחב של רהיטים בעיצובים מובילים ולכן הסיכוי שתמצאו רהיטים שהם גם איכותיים וגם מתאימים לעיצוב הנדרש הנו גדול ביותר במסגרתה.

גיבוש המבנה של רהיטי הבית

את המבנה של רהיטי הבית יש לקבוע על פי אופן השימוש המבוקש בהם. במידה ואתם מתכוונים ליהנות מקונסולות עם עמדות טיפוח רבות ולא כאלו שמבוססות על מדף אחד, יש לבחור קונסולה עם 2 מדפים, שאחד מהם מיועד לקידוח בקיר. במידה ואתם מעוניינים להבליט את אריחי הרצפה בסלון, יש לבחור ספות פינתיות. הן מיועדות גם לחדר קטן בו נדרש חיסכון במקום. באופן זה – מומלץ לעבור על כל הרהיטים בבית ולגבש עבורם מבנה שישרת את אופן השימוש בהם.

קביעת עיצובם של הרהיטים בבית

את קביעת העיצוב יש לעשות ביחס למרחב בו הרהיטים מוצבים. העיצוב מבוסס על צבע וצורה שצריכים להתאים למבנה וברוב המקרים לשמש המשך לעיצוב הקיים בו. בממד הצורה, המשכיות עיצובית נכונה לכל רהיט. בממד הצבע, ייתכן כי תצטרכו בחלק מהרהיטים לשנות את הגוון כדי ליצור הבלטה ברהיטים בהם זה נדרש: מערכות ישיבה סלוניות, כורסאות מרכזיות בסלון, מזנונים גדולים וכדומה.

בדיקה שממד העובי בכל רהיט מתאים למרחב

חשוב לבחור רהיטים בהתאמה אישית בעלי מידת עובי דקה לחדר הקטן ומידה עבה לחדר הגדול כדי להימנע מהצבות מגושמות בדמות רהיטים שלא משפיעים על המרחב או גרוע נכך, רהיטים בולטים מאד בחדר הקטן בשל עוביים הרב. בדיקת ממד העובי חשובה כדי לוודא שהרהיטים אכן מתאימים לחדר בו הם עומדים להיות מוצבים.

רכישה מעשית של הרהיטים החדשים

את הרכישה מומלץ להסדיר בהדמיית מחשב של חנות רהיטים בהתאמה אישית, חנות בוטיק פרטית המנגישה לקהל לקוחותיה דגמים רבים ומגוונים של רהיטים בכל התחומים. זיהיתם את הרהיט המתאים לכם לרכישה? אל תמהרו להסדיר אותה לפני שבדקתם שהגוון הוא אכן הגוון בתמונה ושמידות העובי ברורות לכם. במידה והדבר אינו ודאי עבורכם, יש ליצור קשר עם מחלקת המכירות בחנות לבירור סופי לפני הרכישה.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות