גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

כך תסדירו חדרי שינה בבתיכם: על בחירת המיטה ומה שמסביב לה

ירושלים-3
ימין-8

חדרי שינה מבוססים בעיקרם על עיצוב ובחירה נכונה של המיטה. ההבדל בין רכישת מיטה בודדת לרכישת חדר שינה הוא שאת המיטה ניתן להסדיר בכל מקום שמוכר רהיטים. חדר שינה אורטופדי מקצועי, בטוח לשימוש ומותאם אישית עבורכם – בר מימוש רק בחנות רהיטים חדשים. בחנות זו לא מספקים רק את המיטה אלא גם את התשתיות הקטנות שמסביב: משטח עור, בד או נגרות מוטבע על הקיר שליד הראש, וזוג שידות תואם למיטה בשני צדדיה.

גיבוש מבנה חדר השינה

מבנה המיטה, בגדול, מאד קל לזיהוי: מיטה זוגית רחבה, שידה בכל צד ומשטח שממשיך את מבנה המיטה באופן אנכי אליה. המשטח נועד להגן על הראשים מפגיעה בקיר ועל כן הוא יכול להיות מבוסס על 3 חומרים: על העץ מהדגם המדויק ממנו עשוי המיטה, על רקמת עור בצבע של חלקי העץ הגלויים שלה או על רקמת בד תואמת. במקרה שתבחרו רקמת עור או בד, המשטח ימוקם ישירות מעל ראשיכם, במקרה שתבחרו במשטח עץ הוא ייחצב עמוק בקיר כדי למנוע את הפגיעה בו. מאחורי הראש, בחלק החצוב, ניתן להשתמש במיני-מגרעת שנוצרה בתור מדף-שידה נוסף.

גיבוש עיצוב חדר השינה

את עיצוב של חדר השינה מומלץ לעשות על בסיס קביעת צורת המיטה והצבעים השולטים בה. הרעיון של עיצוב המיטה כמובן מרוכז בחלקים שמחוץ למזרון, אלה שיישארו גלויים גם לאחר שהוא ייפרס: מסגרות המיטה, ואם בחרתם דגם ללא מסגרת, אז ארבעת הרגליים שלה ומשטח ההגנה האנכי של הראשים. החלקים האלו יכולים להתגבש בעיצוב כפרי, על בסיס גילופים ופיתוחי עור/בד עגולים, או על בסיס בורגני ישר ומלבני. בחירה בצבעים בהירים מקרבת את העיצוב למודרני ובחירה בצבעי עץ ממשיים מקרבת את העיצוב להיות אותנטי, בנוסח ימי העבר. במקרה של כזו בחירה, ניתן לדבוק בסגנון הכפרי או ליצוק סגנון עיצוב בורגני קלאסי עם פיתוחי קפיטונז' על העור או גילופי עץ יוקרתיים על משטחי עץ גלויים ברגליים ובחלק האנכי.

בחירת חדר השינה המתוכנן

הבחירה מומלצת לעשייה בהדמיית מחשב של חברת רהיטים חדשים המציעה ליווי צמוד לכל צרכן, וצפייה בתמונות יוקרה של חדרי שינה אותנטיים ומודרניים אשר ניחנים בדקורציות שונות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות