בלוג

כך תבחרו קונסולות לחדרי השינה

כשאתם נדרשים לבחור קונסולות לחדרי השינה – חשוב לעשות את הבחירה על פי עיצובי הריהוט הקיימים בחדרכם. חדרי שינה הם מהמקומות בהם קונסולות הן מצרך מבוקש במיוחד. המבנה של הקונסולה הוא שולחן מוגבה המשמש בעמידה. זהו התקן מושלם לאיפור, אחסון תכולות עילי של תמרוקים, ועוד. כשאתם בוחרים קונסולות לחדרי שינה אתם למעשה משפרים אותם והופכים אותם לא רק למקום בו אתם ישנים אלא לפינת ההתארגנות שלכם לפני כל יציאה מהבית. מעוניינים לדעת כיצד לגבש בחירה נכונה של קונסולות לחדרי שינה?

קחו השראה מעיצוב המיטה שלכם

המיטב היא לרוב רכיב 4 רגלי, וכמעט בכל המקרים – מכילה בסיס קשיח גלוי. רכיבי מיטה אלו אינם מזרונים או מצעים אלא פיסול הקבע שלה ולכן יש ביכולתכם להיעזר בו על מנך לקבוע איך תיראה הקונסולה שלכם. לדוגמה, אם המיטה מוקפת בפרזול עץ, מומלץ לבחור קונסולת עץ בעלת צבע דומה. אם המיטה היא בעלת גוון מתכתי, מומלץ לבחור קונסולות דומות, וכד'. חשוב לשים לב גם לצורה של הפרזול על מנת להתאים קונסולה בעלת מבנה דומה. אם זו קונסולה עם רגליים עגולות, אך המיטה שלצידה מרובעת, ייתכן והבחירה תהיה פחות מוצלחת מאשר קונסולה עם רגליים מרובעות דומות לאלו של פרזול המיטה.

ודאו כי אתם בוחרים קונסולות בהתאם לפרספקטיבת גודל החדר

אם החדר שלכם גדול, מומלץ לבחור קונסולות עם רגליים עבות ואם הוא קטן, קונסלות עם רגליים דקות ישתלבו היטב במרחב. בדרך זו אתם מבטיחים שילוב דקורטיבי מנצח בחדר שלכם. מדוע? משום שאם הרהיט עבה מדי והחדר קטן וצר, אתם מכניסים אלמנט בולט מדי, ואם הרהיט דק, אתם יוצרים בעיה של חוסר השפעה עיצובית שמוביל לחוסר התאמה למראה החדר.

קונסולות עם פיצ'רי אחסון מיוחדים

לעתים, ניתן לשלב קונסולות עם אלמנטי אחסון עודפים ומיוחדים. למשל, קונסולה שבין הבסיס השולחני לרגליים יש 2-3 מגירות, או קונסולה עם מדפים. קוטנסולות אלו מאפשרות אחסון עודף, שכן אם המדפים או המגירות בנויים לגובה, ניתן לאחסון ציוד בגודל קטן בכמות שלא הייתה יכולה להיות מוצבת במדף גדול אחד. לכן, קונסולות עם מדפים מרובים הן קונסלות המאפשרות בפועל מקום אחסון רב יותר.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות