בלוג

כך תבחרו כסאות לפינת אוכל

בחירת כסאות נעשית, על פי רוב, במעמד קניית פינת אוכל, אך ייתכן כי תצטרכו לעבות את הבית בכסאות נוספים מבלי להחליף אותה. במקרים רבים קורה שדיירים מתחילים עם פינות אוכל קטנות ל- 4 משתתפים, ובהמשך מגלים שהם צריכים עוד כסאות. מה עושים במצב שכזה וכיצד מגבשים את הכסאות העודפים המושלמים לחלק זה של הבית? במאמר שלפניכם אנו מספקים עבורכם את כל הטיפים להתאמה מושלמת של כסאות הבית.

לא תמיד ניתן למצוא את הכסאות הקיימים בפינת האוכל שלכם

אם זו פינת אוכל שנרכשה לפני מספר חודשים או שנים, ייתכן כי הכסאות שכבר יש לכם אינם במגוון ואתם תצטרכו להסתפק בכסאות דומים להם. מה מומלץ לעשות במצב כזה? קודם כל, לא לוותר על הגוון הבסיסי. אם אלו כסאות עץ אלון מולבן, למשל, תתמקדו רק בחיפושים שיניבו לכם תוצאות אלו. האם תהיה בטנת עור או בד על הכסא? ייתכן, אך אם הבסיס שלו זהה בגוון לבסיס של הכסאות שלכם הוא עשוי להתאים לבית. מה שכן כדאי לבדוק הוא שהגוון החדש של ריפוד הכסא מתאים לאלמנטים אחרים ברחבי פינת האוכל. למשל, אם זו פינת אוכל על בסיס גוונים חום לבן, ייתכן כי ריפוד לבן בכסא הוא מה שתצטרכו בשביל ליצור את ההתאמה הנדרשת.

חפשו את העיצובים המיוחדים

עוד אפשרות להתאמת כסאות לבית היא להכיר בעובדה שכיום ישנם עיצובים מיוחדים ומלוטשים לכסאות שלא היו בעבר, כסאות ללא רגליים וידיות עם זוג תומכים צידי, כסאות עם ידיות מעוגלות, וכד'. מומלץ לבדוק האם הכסאות הללו יכולים להשתלב במערך הכסאות הקיים שלכם ולקחת את עיצוב סביבת פינת האוכל למחוזות חדשים תוך התאמה למצב הקיים.

בדקו את הנדרש בהדמיית מחשב של חנות רהיטים חדשים

רק בחנות רהיטים חדשים תוכלו למצוא את הכסאות הנדרשים לפינת האוכל שלכם. עיון בקטלוג יחשוף אתכם לדפים רבים עמוסים בדגמי כסאות, ולכן תוכלו למצוא בקלות את אלו המתאימים לכם ולסביבה בה הם ימוקמו. במידה והתחקיתם אחר הכסאות המתאימים, מומלץ לבצע רכישה מרוכזת של כמה מהם על מנת לשמור על העיצוב ולא להיאלץ לבחור שוב כסאות חדשים לחדר במועד מאוחר יותר.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות