בלוג

כך מומלץ לבחור ספות סלון

גיבוש בחירת ספות הסלון שלכם הוא אחד החשובים שתעשו בבית. סוללת ספות הסלון היא רכיב הישיבה המרכזי בו. גיבושו של רכיב ישיבה כמרכזי ועוד בתוך הסלון מצביע על חשיבותו האדירה לעיצוב הבית. לכן, מומלץ מאד ללמוד כיצד לבחור ספות סלון כך שהן תתגבשנה בדיוק על פי המתווה בו אתם מעוניינים לנווט את עיצוב הבית. רוצים לדעת כיצד לבחור ספות סלון איכותיות? כך תעשו זאת באופן מושלם.

גבשו את חומר הייצור והעיבוד לספות

בתחום הבדים חשוב לבחור בבד דוחה כתמים ואבק. במידה וישנם דיירים אלרגיים – חשוב לוודא שהבד דוחה כל מיני גורמים להתפרצויות אלרגניות כמו קרדית האבק. בתחום העור – חשוב לוודא כי זהו עור איכותי, חזק ובעל תפרים חסונים. חשוב לבחור גם את העיבוד העורי הנוח לכם ביותר: חלק, זמש, וכד'. קביעת הנוסחה המדויקת של חומר הייצור הנוח לכם ביותר תאפשר לכם לקבוע בקלות את זהותן של ספות הסלון שלכם.

קבעו את עיצוב הספות בגוון וסוג התפירה

גוון הסלון מצביע על עיצובו, ובפרט על גיבוש העיצוב מבחינה צביונית: גוון כהה יסמל, בדרך כלל, עיצוב עתיק ואותנטי, בעוד גוון בהיר יסמל עיצוב מודרני. בנוסף, סוג תפירה לא חלק היוצר חספוס עם תפרים אומנותיים ברחבי הספה מסמל בדרך כלל עיצוב עתיק אותנטי בעוד ספה חלקה תסמל עיצוב מודרני. בדרך זו תוכלו לגבש ספות בביתכם, רק חשוב לעשות זאת עם הדמיית מחשב של חנות רהיטים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר והמתאימות ביותר עבור הסלון הקיים שלכם.

חשוב לבצע התאמה לפרספקטיבת החדר

אם בחרתם ספות חומות, חשוב לבחור בצבע בהיר בתוך אסכולה גונית זו אם החדר גדול ובצבע כהה אם החדר קטן. עובי הספות צריך להיות עבה בחדר גדול ודק בחדר קטן. בדרך זו אתם לא יוצרים בליטת יתר של הספות בסלון קטן או חוסר השפעה דקורטיבית בסלון גדול. באופן זה אתם מבטיחים ספות סלון שלא רק יעוצבו כרהיטים בפני עצמם, אלא גם ישתלבו היטב בסלון הביתי שלכם ויצרו בו מראה הרמוני מדהים ביופיו. ספות מסוג זה יספקו לכם עדנה והנאה לשנים רבות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות