בלוג

כיצד מומלץ לבחור כסאות בר? המדריך לדייר

כסאות בר הם מהרהיטים שמאד כדאי לדעת כיצד לבחור. נתחיל בשאלה, באיזה סוג של בית הם נדרשים? ישנם בתים ובהם נוכחות המזנונים מורגשת היטב. הדבר אינו בא לידי ביטוי רק באחסון על סוללות מגירות ומדפים מרחפים, אלא גם בבילוי היומיומי, שכולל ישיבה מולם. קונסולות איפור שנראות כמו שולחנות מוגבהים עם מראה נמוכה מצריכות כסאות ישיבה לצורך התבוננות. גם מזנונים מוגבהים ואי למטבח מצריכים ישיבה. בשל כך שאלו רכיבי ריהוט גבוהים מאד, הם צריכים כסאות בהתאם וכאן נכנסים כסאות בר לחיינו. כיצד בוחרים אותם? להלן כל פריטי המידע שכדאי לקרוא לפני שנגשים לבחור.

גבשו את מראה הכסאות על פי ההתקן המוגבה שניצב מולם

במידה ויש לכם קונסולה גבוהה עם זהות עיצובית מגובשת, אי מטבח דקורטיבי וכד', מומלץ לקבוע את מראה כסאות הבר שלכם על פיהם. הדבר נעשה באמצעות התבוננות בקטלוג כסאות בר של חנות רהיטים חדשים ומציאת פתרון הישיבה המתאים ביותר. מעוניינים למצוא אותו בקלות? התייצבו ליד אי המטבח או קונסולת האיפור ועיינו בתמונותיהם של כסאות בר עד למציאת הדגם המושלם שיתאים להם. הדבר מתבטא גם בצבע וגם בצורה הבסיסית של פריטי הריהוט שלכם: מלבניים מוחלטים או עם נטייה לצורה מעוגלת בקצוות.

הקפידו על פרספקטיבה נכונה ברחבי החדר עבור כסאות הבא

במידה והחדר מאד קטן, הקפידו לרכוש כסאות בר ללא משענת או עם משענת נמוכה ביותר. זאת, לעומת משענת מוגבהת בחדרים הגדולים. גם לרגלי כסאות הבר ישנה משמעות דומה: כסאות בר עם רגליים דקות יתאימו לחדרים קטנים ועם רגליים עבות – לגדולים שבהם. כך הפרספקטיבה נשמרת ולא מוצבים כסאות בר בעלי מראה בולט מדי או חסר מדי במרחב החדר.

נסו למצוא מאפיינים בעיצוב כסאות הבר אשר יחדדו את המסר הדקורטיבי הרצוי בחדר

כל כסא בר טוב יכול להיות מוחלף בכסא בר טוב מאד, ואת זה עושים באמצעות בדיקה עיצובית מדוקדקת של מה שנדרש בחדר כדי להשלים את המראה העיצובי הנכסף בתוכו. לדוגמה, אם אתם מייעדים חדר עם כסאות בר להיות מעוצב כפרי, לידיות ולרגלי הכסא העגולות יהיו משמעויות מרחיקות לכת, לעומת שמירה על מראה מלבני כשמעוניינים לגבש עיצוב בסטייל בורגני. בדרך כלל, כסאות שייטו להיות סובבים סביב גוונים לבנים יתאימו יותר ככסאות מודרניים בעוד כסאות בר בעלי צבע עץ יתאימו יותר לתבנית עיצוב עתיקה אותנטית.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות