טיפים לבחירת פינות אוכל - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

טיפים לבחירת פינות אוכל

1
ימין-3

פינות האוכל הם מהחשובים שבחדרי הבית. בפינות האוכל אנו נוהגים לערוך ישיבות ולכנס את המשפחה ואת השותפים למגורים לארוחות הגדולות והמרכזיות. לכן, עיצוב חכם של פינות אוכל מהווה משימה חשובה ביותר באפיון הפנים של הבית. במאמר זה נרכז עבורכם את כל הטיפים שאתם צריכים להכיר בשביל להשכיל לבחור את פינות האוכל שלכם.

טיפ מס’ 1 – גיבוש המבנה של פינת האוכל

מבנה פינת האוכל מבוסס על הפונקציות של השולחן. הוא עשוי להיות בעל גודל קבוע או נפתח, קטן ממדים או רחב שוליים. חשוב לבחור בשולחן המשרת הכי טוב את המבנה שלכם, תוך התחשבות באילוצי מגבלות גודל החדר. למשל, אם אתם נוהגים לארח ויש לכם חדר קטן, מומלץ לבחור שולחן קטן בהרבה ממידות גודל החדר שלכם, אך כאשר הוא נפתח הוא מכסה כמעט את כולו ובכך מאפשר לכל האורחים שתזמינו להתכנס. גם במצב זה, מומלץ לוודא שהמעברים בחדר יאופשרו על מנת לספק לאורחים כניסה ויציאה נוחות ויכולת להתנועע בתוך החדר.

טיפ מס’ 2 – תכנון העיצוב של פינת האוכל

עיצוב פינות האוכל מבוסס על הגוון והצורה שלה. חשוב לבחור אותם כשהם משתלבים עם הנעשה בתכולת החדר. המזנונים והמדפים עשויים להיות רפרנס מצוין לשולחן ולכסאות שלכם. בבחירת פינת אוכל, המעצבים בחנות כבר שדו על ההתאמה בין השולחן לבין הכסאות, ולכן אם היא מוצאת חן בעיניכם, כל שנותר לוודא הוא שהקומבינציה כולה משתלבת יפה במרחב הביתי שלכם.

טיפ מס’ 3 – מומלץ לוודא כי עובי חזית השולחן והכסאות מתאים למרחב

אמנם זה לא טיפ שאי-קיומו ישפיע על הטמעת פינת האוכל, כי מה שקובע הוא מידות האורך והרוחב של הרהיטים והמידה המסכמת של כולם בייחד. אבל כאשר הרגליים והמסגרות שמסביב לריפוד בכל כסא עבות, וכאשר עובי הראש של השולחן עבה, כמו גם רגליו, עבה, והחדר קטן, אתם עלולים ליצור בחדר, מבלי ששמתם לב, עיצוב מגושם שלא יתאים. גם בחדר גדול, כאשר הממדים הללו דקים מדי זו לא בחירה מאד מוצלחת כי מדובר ברהיטים שלא ישפיעו על המרחב הנדרש. בחירה נכונה של מידות עובי לפי גודל החדר תשלים את מה שנדרש מכם כדי לספק לו התאמה ראויה של רהיטים חדשים.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות