בלוג

טיפים לבחירת פינות אוכל ביתיות

זקוקים לרעיונות לבחירת פינות אוכל ביתיות? במקבץ טיפים זה תוכלו לדעת בדיוק כיצד עושים זאת על הצד הטוב ביותר. גיבוש מראה של פינת אוכל הנו אחת המשימות החשובות בבית. פינת אוכל אינה עוד חדר אורחים מזדמן אלא מתחם גדול לקיום מפגשים וסעודת ארוחות חשובות. לכן, מאד חשוב לדעת כיצד לבחור פינות אוכל כך שישפיעו לחיוב על עיצוב הבית ויספקו לכם את כל התנאים הטובים ביותר לשהות מקומית בתוכן.

טיפ מס' 1: בחרו פינות אוכל מעוצבות על פי מתווה הבית שלכם

אם הבית שלכם מתוכנן להיות מגובש בעיצוב כפרי, חשוב לבחור פינות אוכל תואמות, המבוססות על שולחנות עץ, כסאות מגולפים מסביבם, ומראה וינטאג' בכל רהיט בכל מקום. במידה ואתם שואפים לבחור פינות אוכל המתאימות לבית מודרני, רצוי לבחור בשולחן מינימלי בעיצובו אך בעל מרקם צורני מובהק וברור. למשל, שולחן מלבני עם 2 זוגות של צלעות סימטריות. בדרך זו אתם מממשים את החזון שלכם ומטמיעים בבית פינת אוכל המתאימה לשאיפה שלכם לגבי עיצובו.

טיפ מס' 2: בחרו פינות אוכל המתאימות לפרספקטיבת החדר

חדר הוא אלמנט שהגודל שלו משתנה מבית לבית ולכן לא בכל מקום תתאים אותה פינת אוכל. בחדר גדול, יתאימו פינות אוכל עם שולחנות עבים ומבנה עבה של הכסאות, כשהגוון שלהם בהיר, כזה המסמל מרחבים גדולים. בחדר קטן, ההיפך הוא הנכון. יתאימו פינות אוכל דקות בעוביין הן בשולחן והן בכסאות. הגוון שישלוט יהיה הגוון הכהה, זה אשר יוצר מסתורין במרחב הקטן.

טיפ מס' 3: התמקדו ברכישת פינות אוכל שלמות מחנות רהיטים חדשים בלבד

רכישת פינות אוכל שלמות מבטיחה התאמה של הכסאות לשולחן ולהיפך, זאת לעומת מי שקנה הכל לחוד והיה צריך למצוא את דגם הכסא המושלם לשולחן שנרכש. בחנות Oknin רהיטים תוכלו למצוא פינות אוכל איכותיות ממיטב חומרי הגלם: עצים, מתכות ומה לא. בחברת Oknin תוכלו להבטיח פינות אוכל מגובשות בעיצוב שלהן, בהתאמה למראה של הבית. בדרך זו, אתם מקיימים בבית שלכם עיצוב בוטיק מן המעלה הראשונה. מבחר פינות אוכל ניתן לבחור באמצעות קטלוג מגוון מטעם חנות רהיטים חדשים מ המעלה הראשונה.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות