בלוג

טיפים לבחירת אקססוריז לחדרי ילדים

אקססוריז בחדר הילדים ובכלל הם מה שהופכים כל חדר לעליז ושמח. חדר הילדים הוא חדר שבו הילדים מעבירים שעות רבות במשחק ובשינה, לכן חשוב שכל מה שעוטף אותם ישרה עליהם תחושה ואווירה רגועה ובטיחותית.
גם לצבעים ולדמויות שבחדר יש משמעות חשובה וחשוב לבחור אותם בקפידה על מנת שהילד יעדיף לשהות בחדר שלו וירגיש שזה המקום הכי בטוח ביותר עבורו וייהנה לבלות שם שעות ארוכות. מגוון של אקססוריז יכול להתאים לצורך זה, כל מיני פריטים חמודים ונעימים שנותנים טאצ' לחדר ומייפים אותו.

אקססוריז לחדרי ילדים
כמו בעולם המבוגרים שנוטים לרהט את הסלון ולקשט אותו בכריות ובפופים, בטקסטיל נעים למגע עם צבעים וגוונים יפים, כך גם חדר הילדים ירצה לקבל את האבזור המיוחד שיעניק לחדר אווירה נעימה ומזמינה. כל אקססוריז לחדרי ילדים חייב להוות בטיחות לילדים, ושתהיה לילד נגישות פשוטה אליו. אמנם כל אקססוריז שמיועד לחדרים של ילדים ותינוקות מוכרח להיות בטיחותי, אך מאידך לא תמיד צריך להיות נגיש, באם מדובר בנורה או מראה.

אלו אקססוריז יש לחדרי ילדים?
אקססוריז בחדרי ילדים ותינוקות הם רבים ויש אקססוריז שמתאימים יותר לתינוקות כגון: שטיחים לחדרי תינוקות, שטחי פעילות לתינוקות, מנורת לילה נעימה ומרגיעה בצורה של חיית מחמד מתוקה, בובות רכות, כרית הנקה ועוד. אקססוריז בחדרי ילדים הם: שטיחים לחדרי ילדים, מנורות לחדרי ילדים, שידות מצוירות, אקססוריז לימודיים כמו משחקי יצירה לפיתוח החשיבה ועוד.

מה מעניקים האקססוריז בחדרי הילדים?
אבזור פריטים בחדרי ילדים מעניקים הרבה צבעוניות ויופי ורצון לחדור לתוך חלל מופלא ודמיוני. מלבד המשחקים והבובות, אבזור מכיל גם תמונות ילדותיות על הקיר שמספרות סיפור או שטיח עגול לחדר ילדים שיכול בקלות להפוך למשחק של ים יבשה, או מנורה ענקית של דמות מצוירת שיכולה לספר ברגע סיפור דמיוני עבור הילד וכך למעשה מעניקה לו ביטחון. לאקסוסוריז יש גם השפעה על הילד כמו, הומור, דמיון ואחווה באופן שהוא מתרגל אליו ומעוניין בנוכחותו כל הזמן.

דוגמאות לאקססוריז לחדרי ילדים
שטיח- שטיח צבעוני או עם דמות אהובה, חשוב שיהיה תואם לריהוט בחדר ובעל מגע רך ונעים ומגן מפני מעידות.
שמיכה ומצעים – אמנם שמיכה ומצעים נחשבים לפריטים רגילים, אבל גם שמיכה ומצעים יכולים להיות אקססוריז מושלם כשהם צבעוניים ומצוירים עליהם דמויות מתוקות ואהובות שבלילה עוטפות את הילד וביום הם מצע רך למיטה עם תמונה קסומה שבולטת בחדר.

מנורות- מנורת ינשוף או מנורת מראה, אלו אקססוריז מושלמים לכל חדר ילדים שיכולים להעניק הרבה קסם והומור.

שידה או כיסא- אלו גם יכולים להיות אקססוריז צבעוניים וקסומים שמקשטים את חדר הילדים. מלבד הפרקטיות שלהם הם יכולים להגיע במרקמים וגוונים שמתאימים לשאר הריהוט, עם תמונה או ציור קסום עליהם שמעניקים אופי לכל החלל.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות