טיפים לאפיון מערכות ישיבה בסלוני הבתים - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

טיפים לאפיון מערכות ישיבה בסלוני הבתים

32
12

מערכות ישיבה הן הרהיטים המרכזיים בסלון, ולכן בחירתן מאד חשובה ומאד קריטית לעיצוב הבית שלכם. היא גם אקוטית לצרכי נוחות, שכן במערכת ישיבה סלונית נעשה שימוש תכוף על ידי הדיירים. במקבץ הטיפים שלפניכם תלמדו כיצד לבחור מערכות ישיבה סלוניות באיכות חסרת פשרות, כזו שתיצור התאמה מושלמת לעיצוב הסלוני שלכם.

טיפ מס’ 1 – גיבוש פריסת מערכת הישיבה

מערכות ישיבה ניתן לפרוס במקביל לאחד מקירות הסלון. לחילופין, ניתן לדגול בפריסה פינתית, בה 2 קירות אנכיים מאוישים על ידי ספות, כולל בפינת החיבור ביניהם. בעוד במקרה הראשון הבחירה נעשית כאשר מעוניינים שהרהיטים ימוקמו בלב הסלון ויהוו את אלמנט העיצוב העיקרי בו, במקרה השני משתמשים כאשר מעוניינים שגם עיצוב הרצפה יובלט במרחב. כאשר הרהיטים בפינת הצד בחדר, יש מקום לא מועט לרצפה לבלוט החוצה, בלי רהיטים מעליה. משתמשים בשיטת פריסה זו גם בחדר קטן, בו מעוניינים גם לחסוך במקום וגם לתת תחושה של מרחב רחב יריעה.

טיפ מס’ 2 – גיבוש עיצוב מערכות הישיבה

את עיצוב מערכות הישיבה יש לקבוע בהתאם לגוונים ולצורות המבוקשות. במידה ויש לכם סלון מרוהט, המזנונים, המדפים והכורסאות יהוו רפרנס טוב לקביעת זהות מערכת הישיבה שלכם. במידה והסלון שלכם חדש דנדש, ללא רהיטים לעת עתה, יש לקבוע בעצמכם מה יהיה העיצוב המבוקש שלו, כפרי על בסיס רהיטים עגולים או בורגני על בסיס רהיטים עם מלבנים בולטים ומזדקרים? מודרני על בסיס צבעים לבנים ובהירים או אותנטי על בסיס צבעי עץ וגילופי אומן? זהות העיצוב של מערכות ישיבה תסחף אחריה את עיצוב הכורסאות, המזנונים וכל רהיט סלוני שיבוא בהמשך.

טיפ מס’ 3 – יישום מעשי של בחירתכם

את מערכות הישיבה מומלץ להסדיר בחברת רהיטים חדשים המנגישה למשתמשים בשירותיה הדמיית מחשב בה ניתן לבחור מערכות ישיבה בהתאם למפרט העיצובי ולפריסה שתכננתם. במידה ומצאתם תמונה מבוקשת של הרהיטים, אל תמהרו לקנות לפני שתבררו שהצבעים שרואות עיניכם הם אכן הצבעים במציאות וגם גם לגבי מידות העובי של הרהיטים שמומלצות כדקות בחדר קטן וכעבות בחד גדול כדי להימנע מעיצוב מגושם במרחב. במידה ואינכם בטוחים בנוגע לפרטים הללו, מומלץ לשאול בעצת מומחי החברה בטרם הרכישה.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות