בלוג

טיפים לאפיון מזנונים בסלון

בחירת מזנונים היא אחת הסוגיות החשובות בסלון שלכם. מזנונים הם רכיבי אחסון מרכזיים ומשמעותיים מאד לעיצוב חדר האורחים, ולכן השקעה בבחירתם היא הכרחית. כשאתם בוחרים מזנונים לסלון אתם צריכים להכיר את האפיון שלו, לדעת כיצד הוא מעוצב, ומה צפוי להיות הרכיב שישלים את המראה שלו.

מזנון מרחף – חיסכון במקום

בעבר, מעצבי הבתים היו נוטים לבחור מזנוני גובה עם קונסולות אחסון רב קומתיות. כיום, ניתן להגשים את אותה תמורה עיצובית בדיוק כשהמזנון מרחף. מה המשמעות של "מרחף"? המזנון הוא רכיב אחסון אופקי, לרוב ללא קומות, ולעתים דו קומתי אחד מעל השני (לדוגמה, מזנון מדורג עם 2 קונסולות אחסון אחת מעל השנייה באלכסון). בקונסולה נמצאים כל הפתרונות שאתם צריכים לאחסון המוצרים שלכם: מגירות, שידות, מדפי ארון ומדפים פתוחים. מזנון מרחף חוסך לכם את מה שנדרש במזנון גובה ומאפשר לכם לנצל את החלק הגבוה של הקיר לצרכים אחרים: הטבעת מראה, תליית תמונה וכד'. החלק התחתון של הקיר ישמש כמזנון ויכיל את כל שטח האחסון הנדרש בשל ריבוי פתרונות אחסון שבנוי ביעילות.

בחירת עיצוב המזנון – בהתאם לרהיטי הסלון הקיימים

שולחנות סלון, כיסאות סלון וכל רכיב סלוני אחר הם רהיטי הקבע שלכם בחדר זה והם צפויים להיות המשלימים למזנון שלכם, ולהיפך. לכן, כשאתם מטמיעים מזנון בסלון מומלץ מאד להיעזר במראה הרכיבים הללו על מנת לגבש עיצוב נאות עבורו הן בגוון והן בצורתו הסופית. במידה ויש לכם פתרונות אחסון זוטרים שכבר הטמעתם בסלון או בפינת האוכל כמו קונסולות שולחניות, מומלץ מאד לקחת השראה גם מהם ולקבוע את זהותו הסופית של מזנון הבוטיק שלכם באמצעותן. במקרה זה, ניתן לקחת השראה ממבנה המדפים, וממבנה רגלי הבסיס של התקן אחסון זה.

בחירה במזנון ייחודי – עץ או זכוכית – יתרון

בחירה זו מדגישה את המוטיבים של עיצוב הבית בהם בחרתם. במידה ואתם זקוקים לעיצוב בית וינטאג' על בסיס עץ, מומלץ לבחור מזנונים מעץ מבוקע עם גזרי גזע שחורים על בסיס צבע חום כהה. במידה ואתם שואפים למזנון מודרני, ניתן לשלב רכיב אחסון מזכוכית בנוסח העיצובי של החלון הבלגי. בדרך זו אתם בוחרים מזנונים שיתכתבו עם העיצוב הנדרש במרחב הסלוני שלכם וישלימו את המראה הנחוץ.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות