בלוג

הסדרת רהיטים בהתאמה אישית לבית מחברת בוטיק

הרצליה-1
הרצליה-2

רהיטים בהתאמה אישית רצוי לרכוש בחנות רהיטי בוטיק יותר מאשר ברשת שיווק. בעוד רשת שיווק עוסקת במכירת תכולת בית כללית, ומחלקת הריהוט מתבססת על היצע דל, בחנות רהיטי בוטיק עוסקים אך ורק ברהיטים שאיכותם נבחנת בקפידה רבה. מה צריך לעשות כדי להבטיח התאמה מושלמת של הרהיטים לבית? במאמר זה אנו נשפוך מעט אור על התהליך הרצוי באמת לרכישת רהיטים, זה אשר יניב בביתכם תוצאת עיצוב מרחיקת לכת והתאמה מושלמת של נוחות השימוש בכל רהיט.

גיבוש מבנה הרהיטים – הצעד הראשון בכל רכישה

מבנה הרהיטים מבטא את האופן בו אנו צפויים להשתמש בהם. בתחום הספות, מקובל להבדיל בין מבנה פינתי של ספות מאונכות זו לזו לבין מבנה מקביל לקיר או מונח במרכז הסלון. בתחום הקונסולות נהוג לעשות אבחנה בין קונסולה של מדף אחד לקונסולה בעלת 2 מדפים, שהגבוה מבניהם מיועד לקידוח בקיר. בתחום חדרי השינה עושים אבחנה בין מיטה שלמה עם שידות ומשטח ראש מחוברים אליה, לבים מיטה עם חלקים הניתנים להפרדה. את המבנה חשוב לקבוע בהתאם לצרכים שלכם ועל פי מבנה חדרי הבית.

גיבוש עיצוב הרהיטים – הפעולה היצירתית והעיקרית בהסדרתם בבית

עיצוב הרהיטים חייב להיות מושלם עבור הבית, ולספק לו את התבנית הדקורטיבית המבוקשת. מומלץ לבחון אותו על פי הגוון והצורה של כל פריט. ברוב המקרים, יהיה מדובר על פריט-משתלב, כזה שהמראה שלו צריך להיות זהה לזה של יתר הרהיטים בחדר. במיעוט מקרים, בהם מדובר ברהיט מוביל ובולט, כמו כורסת הסלון, רצוי שהרהיט ייראה מעט שונה ליצירת אותה הבלטה. למשל, בחירת כורסה מעט יותר כהה או מעט יותר בהירה משל יתר התכולה. חשוב גם במקרה כזה להיצמד לצורה העיקרית של הרהיטים כדי לא ליצור שינוי חריג מדי.

בחירה סופית – בהדמיית מחשב של חנות רהיטים

רהיטים בהתאמה אישית בוחרים בהדמיית מחשב המספקת תמונות של רהיטי בוטיק. במידה ומצאתם תמונות של מבני הרהיטים ועיצובם כפי שתכננתם, אל תמהרו לרכוש לפני שבחנתם את מידת העובי ובדקתם שהיא מתאימה למרחב, לא עבה מדי בחדר קטן ולא דקה מדי בחדר גדול. מומלץ לבחון את צבע התמונה בשבע עיניים ולוודא שמדובר בגוון שבחרתם. מאד קל לטעות בזיהוי תמונות. במידה ואינכם בטוחים, יש לפנות לצוות החברה להתייעצות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות