הסדרה חכמה של רהיטים מעוצבים לבית הלקוח - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

הסדרה חכמה של רהיטים מעוצבים לבית הלקוח

ורדים-17
ירושלים-5

בחירה חכמה של רהיטים מעוצבים לבית הלקוח נעשית בדרך ייחודית בה עליו לעבור על מאפיינים שונים של הרהיט ולבדוק את מידת התאמתם לחדרי הבית השונים. במאמר זה אנו נלמד אתכם את המתודה שהכי כדאי לבחור רהיטים מעוצבים באמצעותה. כפתיחה לדברינו, חשוב לציין כי חנות רהיטים חדשים העובדת במתכונת בוטיק, ולא כחלק מרשת שיווק, היא הכתובת מספר אחת שלכם למציאת הרהיטים האיכותיים באמת. מדוע? משום שחנות זו עוסקת אך ורק ברהיטים ומשווקת את האיכותיים ביותר שבהם. כמו כן היא מציעה מבחר נרחב בכל קטגוריית ריהוט, שמאפשר לכם למצוא בקלות את מה שמתאים לחדרים השונים בבית.

תכנון נכון של מבני הרהיטים

המבנים של הרהיטים קובעים את אופני השימוש בהם. קונסולות דו קומתיות למשל משמשות כעמדות מידוף הנוספות למראות ומוצרי טיפוח. בסלון הן משמשות לאירוח התכולה הסלונית. שולחנות אוכל נפתחים משמשים בחדרים קטנים בהם נהוג לארח אורחים. מחד, השולחן ניחן בקנה מידה קטן. מאידך, הוא בר-פתיחה ומאפשר אירוח של אנשים נוספים. בדרך זו מומלץ לגבש את המבנה עבור כל רהיט. קחו בחשבון רהיטים בהם נדרשת פריסה מתאימה. למשל בספות סלון, ניתן להתבסס על עיצוב קווי מקביל לקיר או על עיצוב פינתי להבלטת המרצפות וחיסכון במקום בחדר קטן.

גיבוש מתאים עבור עיצוב הרהיטים

את עיצוב הרהיטים כדי לדעת לתכנן היטב ולהבטיח שאתם עושים עבודה טובה. יש לכך כמה שלבי פנים. בראש ובראשונה, תצטרכו לקבוע מהי הצורה המבוקשת לכל רהיט בחדר בו עיקר הרהיטים הדומים לרהיט שבכוונתכם לבחור ניחנים בצורות עגולות, רצוי שגם הרהיט החדש יהיה עגול, ולהיפך – כאשר מדובר בחדר עם רהיטים מלבניים. באשר לצבע, ייתכנו מקרים בהם יידרש גוון שונה ממה שיש בחדר, אם מדובר ברהיט בולט שתפקידו לקבוע את זהות העיצוב של החדר: כורסת הסלון, ספריית חדר המגורים וכד’. בכל מקרה אחר, על הרהיט להשתלב מבחינה גונית במרחב הקיים ולהוות לו המשך.

יישום בחירת הרהיטים

מומלץ ליישם את הבחירה בהדמיית מחשב של חנות רהיטי בוטיק חדשים. חשוב לשים לב למידת העובי של כל רהיט. רהיט עבה יתאים לחדר גדול ורהיט דק יתאים לחדר קטן כדי להימנע מטעויות ויזואליות. רצוי לוודא/ שהגוון בתמונות הוא אכן הגוון שציפיתם לו. אם אינכם בטוחים, צרו קשר עם מחלקת המכירות בחנות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות