דברים שכדאי לדעת לפני שרוכשים ספריות מעוצבות - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

דברים שכדאי לדעת לפני שרוכשים ספריות מעוצבות

אזורים-8
4

רכישת ספריות מעוצבות היא פעולה שחשוב מאד לדעת להסדיר, הן עבור סלון הבית והן עבור חדרי עבודה ומגורים. בחירת ספרייה נעשית בהתאם לצרכי האחסון. במידה ובנוסף לספרים, אתם מתכננים להציב אמצעי אחסון שנדרשת לו הגנה, מומלץ לבחור ספריות שיש בהן מספר מועט של דלתות לשם כך. מה עוד צריך לדעת לפני שבוחרים ספריות מעוצבות?

גיבוש מבנה הספרייה

למבנה הספרייה משמעות מיוחדת. הוא קובע כיצד יוצבו הספרים. אנו ממליצים לבחור בספריות עם מדפים שלמים ולא מחולקים לחריצים, על מנת שסידור הסלון או החדר יהיה קל ופשוט, גם אם שליפת הספר החוצה מהמדף תהיה מורכבת מעט. מדפים שלמים גם יותר קלים לניקיון מאשר מדפים מחורצים, ולכן בחירת מבנה זה היא המומלצת ביותר עבור ספריות מעוצבות.

גיבוש עיצוב הספרייה

כאן, בשונה מהמבנה, אין גבול ליצירתיות שניתן להפגין. ספריות הן כבר ממש לא רק דמויות כוורת מלבנית. הן עשויות להכיל מדפים משולשים ועגולים ואפילו מדפים בעלי צורה מתחלפת. לכן, מומלץ שלא לחשוב בפרדיגמות מסורתיות אלא לבחון את תוואי השטח בחדר בו עומדת להיות מוצבת הספרייה, ובהתאם למראה הפנורמי שלו, לגבש רהיט אחסון שישלים אותה. חשוב לקחת בחשבון את צורת המדפים, כפי שהדגמנו זה עתה, וגם את הצבע של הספרייה, שיתאימו לעיצוב המרחב המבוקש.

בדיקה שממד העובי מתאים ויזואלית לחדר

במידה והספריות מיועדות לחדר קטן, מומלץ שהן יהיו דקות עם מדפים דקים בחזית שלהן. במידה והייעוד הוא לחדר גדול, ההיפך הוא שצריך לקרות, וזאת על מנת ליצור את ההתאמה הוויזואלית המבוקשת במקום עיצוב לא משפיע או לחילופין, בולט במרחב בצורה מגושמת ולא מתאימה.

בחירה סופית של ספריות מעוצבות

את הבחירה והרכישה מומלץ לעשות באתר אינטרנט של חנות רהיטי בית חדשים. חנות זו מנגישה ללקוח את כל מה שהוא צריך בשביל להגיע לספרייה המושלמת בחדרים המבוקשים. במידה ואינכם בטוחים לגבי צבע הרהיט או מידת העובי שלו, חשוב מאד להפנות את השאלות המתאימות לצוות החנות על מנת לאשר שהמפרט אכן מתאים לחדר בו הספרייה עומדת להיות מוצבת. במידה והדבר אכן נכון, ניתן יהיה להסדיר את רכישת הרהיט.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות