בחירה חכמה של קונסלות למסדרונות ולמעברים – כך תעשו את זה נכון - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

בחירה חכמה של קונסלות למסדרונות ולמעברים – כך תעשו את זה נכון

מעוניינים להסדיר במסדרונות ביתכם קונסולות מעוצבות? במאמר זה נדריך אתכם כיצד ליישם את הרכישה הלכה למעשה. רכישת קונסולות מעוצבות נדרשת על מנת ליצור במסדרונות ובמעברים בבית רחבת התארגנות לפני יציאה מהבית, הכוללת עמדת איפור ואחסון כלי טיפוח. כיצד מומלץ לתכנן בבית את הקונסולות שיהיו במסדרונות? כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכך.

הכל מתחיל בקביעת המבנה של הקונסולה המבוקשת

קונסולה עשויה להיות מבוססת על עיצוב חד מדפי או דו מדפי. קונסולה עם מדף אחד תונח על הרצפה כשלבסיסה 4 רגליים בדומה לשולחן. קונסולה עם 2 מדפים תכיל מדף משני לקידוח מעל מדף השולחן הראשון. קונסולה זו מיועדת לאחסון מוגבר, להצבה מוגבהת של המראה ולמטרות נוספות להן נדרש יותר מאשר מדף אחד להסדרת רחבת הקונסולה.

התכנון ממשיך בקביעת העיצוב של הקונסולה

קונסולה שחורה או קונסולת עץ? ואולי מתאימה לכם בכלל קונסולה לבנה? האם הקונסולה צריכה להיות מבוססת על גילופים ופיתוחים של עץ או על עיצוב מודרני חלק? בחנו את הסביבה הדקורטיבית של המסדרון בו עומדת להיות מוצבת הקונסולה וקבעו על סמך מראה עיניכם כיצד צריך להיראות העיצוב כך שיספק מראה מיטבי למרחב בו הוא מוצב.

בדיקת נושא הפרספקטיבה של הקונסולה – נושא חשוב

פרספקטיבה היא נושא שבא לשאול עד כמה עובי הרהיט מתאים לגודל החדר? במידה והקונסולה מכילה רגליים עבות וחזית עבה, היא תתאים למרחב גדול ותהיה פחות רלוונטית למסדרון קטן. במידה והקונסולה דקה היא תתאים למסדרון צר וקטן ותשתלב בו באופן ראוי ולא בולט במרחב. חשוב לבדוק נושא זה בטרם נגשים לשלב הבחירה על מנת לוודא שאתם יודעים מהי מידת העובי המקסימלית ברגלי הקונסולה ובחזית של כל מדף.

בחירה מעשית של דגם הקונסולה

את דגם הקונסולה יש לבחור באמצעות הדמיית מחשב. הדמיית מחשב היא כלי עיצובי של חנות רהיטים חדשים המאפשר לכם לבחור קונסולות מעוצבות בהתאם לדרישות התכנוניות שלכם. במידה ומצאתם את דגם הקונסולה המבוקש, אל תמהרו לאשר אותו לפני בדיקה שערכתם לגוון המדויק שלה ולמידות העובי. במידה ואינכם בטוחים, צרו קשר עם צוות הייעוץ בחברה.

 

 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות