בלוג

סוגיות נבחרות בנושא מזנונים סלוניים

נמצאים לפני בחירת מזנון חדש לסלון? ככה תעשו זאת על הצד הטוב ביותר! מזנונים סלוניים הם רכיבי אחסון שמאד מומלץ להכיר לפני שבוחרים. במאמר זה אנו נדגום מספר סוגים של מזנונים ונפרט עבור אלו סלונים הם יתאימו. המזנונים שניתן להסדיר בבית מבוססים על דגמים רבים, ולכן במאמר זה החלטנו לעשות סדר ולסייע גם לכם למצוא את המזנון המושלם לבית.

מזנונים מרחפים – כל מה שצריך בשביל אחסון יעיל וניצול נכון של הקיר

מזנונים מרחפים הם מזנונים חד קומתיים המותקנים בגובה הרצפה. הבסיס שלהם הוא בסיס מרחף משום שהוא דק ולכן מה שרואים מרחוק הוא רק את קונסולת האחסון, ללא האלמנט שמחזיק אותה. מזנונים אלו הוכחו כיעילים מאד, משום שהרוחב שלהם רחב, ומכיל הרבה מאד פתרונות אחסון, החל ממדפים ותאי ארון ועד מגירות ושידות. מזנון כזה מאפשר לכם גם לאחסן את כל מה שתצטרכו בסלון וגם לנצל את עיקר הקיר שמעל המזנון בשביל תמונות, מראות ואפילו התקנת מדפים בודדים מעל המזנון.

מזנונים מרחפים דו קומתיים – לעיצוב בוטיק ושיפור יכולות האחסון בבית

מזנונים כאלו הם העתק של מזנונים מרחפים מהפרק הקודם, אלא שכאן מדובר על קומה שנייה. לא, היא לא בנויה כמו כוורת, אלא באופן מדורג. היא בנויה באלכסון לקומה הראשונה. מבנה זה מאפשר לכם ליהנות מעיצוב סלון ייחודי וגם משפר את יכולות האחסון שלכם. בקומה השנייה יימצאו פתרונות אחסון זהים לאלו של הקומה הראשונה מה שיאפשר לכם גם סימטריה וגם הכפלה של יכולות האחסון בחדר.

מזנוני כוורת רב קומתיים לכיסוי הקיר

מזנונים כאלו אינם רק פתרונות אחסון. הם מתאימים גם למי שמעוניין לעצב את הקיר בנוסח שונה מהנוסח הלבן אך לא מעוניין להתקין חיפויים או לצבוע מחדש .המזנונים הללו למעשה פרוסים על פני כל הקיר בשתי ורסיות. או שזו פריסה ישירה, בה מזנון רציף פרוס על פני כל שטח הקיר, או שזו פריסה בשני חלקים, בה תחתית הרהיט הוא מזנון מרח, והחלק העליון הוא חלק תלוי שבא יחד עמו בסט. מזנונים כאלו מתאימים למי שזקוק למקומות אחסון רבים וגם לעיצוב מחדש של קיר הסלון שלו.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות