בלוג

מדריך קצר לבחירת מערכות ישיבה

במדריך שלפניכם נספק עבורכם את כל המידע הנדרש לבחירת מערכות ישיבה. מערכות הישיבה מהוות את אסופת הרהיטים החשובה ביותר בסלון. אלו לא עוד פתרונות ישיבה אקראיים אלא אלו שייצגו אותו באופן קבוע ועל כן יגבשו את זהותו. כשאתם בוחרים מערכות ישיבה – מומלץ מאד להשקיע במספר נקודות חשובות שיועלו במדריך אשר לפניכם.

בחרו מערכות ישיבה בהתאם לחזון עיצוב הסלון שלכם

עיצוב הסלון עשוי להתגבש במגוון דרכים, עם קירות לבנים או חיפויי קיר בסגנונות שונים, בצבעים בהירים או כהים, ועל בסיס מגוון צורות, סלון פינתי עם ספה דו ממדית או סלון עם מערכת ישיבה מרכזית. בהתאם לכך, יש לבחור מערכות ישיבה. החזון העיצובי שלכם צריך להיות מגובש ומתוכנן היטב על מנת להשכיל לבחור מערכות ישיבה. אנו ממליצים לגבש סלון פינתי אם ברצונכם להבליט את אריחי הרצפה וגם לחסוך מקום בחדר קטן. בחדר גדול, ניתן גם למקם את מערכות הישיבה במרכזו וליהנות מקונסולת ישיבה ייצוגית בתוך החלל. את צבעי מערכות הישיבה, צורותיהן ומיקומן יש לבחור בהתאם לתכנון העיצובי שלכם.

גבשו את צביון העיצוב הנדרש

צביון עיצוב עשוי להיות מבוסס על גוונים כהים או בהירים, דמויי עץ או דמויי עיצוב מודרני לבן. חשוב להיצמד לתוכנית שגיבשתם טרם בחירת מערכות הישיבה ולקבוע אותן בהתאם לצביון. בדרך זו אתם מגשימים סלון כפי שתכננתם, עם תכונות העיצוב הנדרשות לדידכם.

הקפידו לגבש רהיטים המתאימים לפרספקטיבה של החדר

במידה והחדר קטן, מומלץ לבחור מערכות ישיבה דקות, לעומת חדר גדול, בו מומלץ שהקצוות שלהן יהיו עבים. בדרך זו אתם מונעים מהספות ומהכורסאות לבלוט מדי במרחב או להיות קטנות מדי ולא להשפיע על העיצוב, מאידך. הקפדה על פרספקטיבה נכונה בגיבוש מערכות ישיבה תגשים עבורכם את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מסלון יוקרתי ואיכותי עוד בטרם התחלתם את קביעת המזנון והמדפים שלצידן.

מומלץ ללוות את הבחירה בסוגי בדים ועורות עמידים ואיכותיים

בדים חסיני צבירת אבק, קרדית האבק וקמטים, ועורות קשיחים וחזקים הם תנאי הבסיס לרכישת מערכות ישיבה איכותיות. מומלץ לבחור בחומרי הגלם הטובים ביותר על מנת לספק עבור מערכות ישיבה עמידות רבה. כאלו הן מערכות הישיבה של Oknin רהיטים!

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות