כל מה שחשוב לדעת באמת על בחירת כסאות בר למזנונים מוגבהים בבית - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

כל מה שחשוב לדעת באמת על בחירת כסאות בר למזנונים מוגבהים בבית

פינות אוכל
568

כסאות בר הם רהיטים המשמשים לישיבה מעל משטחים מוגבהים אשר בבתים מתוכננים מהחודשים האחרונים מאד פופולריים: אי המטבח, מזנון מוגבה בין המטבח לחדר שלידו, ועוד. אם יש לכם עמדת ישיבה מוגבהת, יש לכם איפה למקם כסאות בר. כיצד מומלץ לגבש את המראה החיצוני שלהם? וכיצד מומלץ לקבוע את חומרי הייצור? כל מה שתצטרכו לדעת על כסאות בר – במאמר מידע אחד.

גיבוש המראה החיצוני של כסאות בר

את העיצוב של כסאות בר מאד מומלץ לעשות בהתאם למבנה המזנון או אי המטבח שסביבם הם יוצבו. במידה ומדובר בתשתיות בעלות גוון בהיר וצורה עגולה, למשל, יש לרכוש כסאות דומים שישלימו מראה זה. במידה והחדר מתוכנן כך ששני סוגי גוון מאפיינים אותו, ניתן להמשיך מוטיב זה ולבחור כסאות בר מהגוון הנגדי שבתוכו. חשוב לגבש מראה חיצוני מצוין עבור כסאות בר, כזה שלא רק שייראה טוב כמוצר Standalone, אלא גם ככזה שמשתלב עם התשתיות שבסביבתו.

בחירת חומרי הייצור של כסאות בר

כסאות בר ניתן לבסס על עץ או מתכת אלחלד. הריפוד עשוי להיות מבוסס בד או עור. חשוב לבחור בחומרי גלם איכותיים בעלי כושר שרידות גבוה גם לאחר שימוש אינטנסיבי. חומרי ייצור אלה הם שעושים את ההבדל המעשי בנין מוצר באיכות טובה למוצר באיכות שאינה טובה, כזו שצפויה לגרום לו להתבלות בקלות. כשחומרי הייצור איכותיים, לא מחלידים ובעלי כושר שרידות גבוה – מדובר על כסאות בר איכותיים, יוקרתיים ומבוקשים ביותר בקרב הצרכנים.

רכישת כסאות הבר המתאימים

כסאות בר קל מאד להסדיר בחנות רהיטים חדשים. שם, ניתן ליהנות מהדמיית מחשב בה ניתן לצפות בכל הדגמים של כסאות בר ולבחור את המועדף עבורכם הן בעיצוב והן בחומרי הייצור. אנו ממליצים לשים לב גם לפאן המבני ולבחור בדגם שיענה על ציפיותיכם. יש שיעדיפו לשבת עם ידיות ויש שיעדיפו לשבת ללא הידיות, יש שיעדיפו לשבת על כסא בר מאד גבוה ויש שיעדיפו כסא בעל גובה בינוני. בחירה זו תלויה בגובה המזנון או אי המטבח שלכם כדי לדעת מהו כסא הבר המתאים ביותר לשימושכם.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות