בלוג

טיפים להסדרת רהיטים מעוצבים בבית

ריגה-3
ינאי-6

במאמר שלפניכם נלמד כיצד לבחור רהיטים מעוצבים לבתים פרטיים. המאמר יחלוש על נושאים מגוונים כמו גיבוש מבנה לרהיטים, קביעת העיצוב של הרהיטים, בדיקה שהרהיטים משתלבים ויזואלית במרחב החדר ולבסוף – הסדרה נבונה של רכישת הרהיטים. לקוראי מאמר זה מובטחת דרך קלה ופשוטה לעצב את ביתם בתכולת ריהוט איכותית ומתאימה במיוחד למראה הבית.

טיפ מס' 1 – מומלץ לגשת לרכש הרהיטים עם מבנה מתוכנן עבור כל פריט

המבנה מצביע על תכנון הרהיטים הפונקציונאלי, כלומר על הדרך בה אנו נשתמש ברהיטים שלנו. לדוגמה, אוסף ספות לסלון עשוי להיות ממוקם במרכז החדר במקביל לקיר, או בפינת החדר, כשהקודקוד בין 2 הקירות משמש כנקודת עיגון בין 2 ספות מאונכות. סידור זה מועדף בסלונים קטנים ובבתים בהם מעוניינים להבליט את עיצוב אריחי הריצוף במקום לכסותם ברהיטים. בתחום פינות האוכל, ניתן לבחור מבנה נפתח להגדלת השולחן (פתרון מס' 1 לאירוח) או להשאיר את המבנה קבוע.

טיפ מס' 2 – מומלץ לתכנן בקפידה את עיצובו של כל פריט לפני הרכישה

אל תמתינו לתמונות שיגיעו מחנות הרהיטים. גבשו כבר עכשיו את עיצוב הרהיטים כל פי התבנית שאתם חושבים שהיא הנכונה עבור ביתכם. בעשותכם כן, מומלץ לחלק את התכנון לגוונים ולצורות ולבחור בגוון שמשתלב עם הגוונים במרחב ובצורות שמשלימות את יתר הפריטים. במקרים מסוימים, למשל בבחירת כורסת סלון, רצוי לבחור צבע מעט שונה כדי ליצור הבלטה לרהיט המרכזי.

טיפ מס' 3 – מומלץ לוודא כי כל בחירה שעשיתם מתאימה למרחב באופן ויזואלי

התאמה ויזואלית מיישמים באמצעות מידת העובי של כל רהיט. רהיט עבה יתאים למרחב גדול ורהיט דק למרחב קטן. יישום ההיפך יגרום לחוסר השפעה דקורטיבי של הרהיט במקרה הטוב ולהצבת רהיט בולט ומגושם במקרה הפחות טוב.

טיפ מס' 4 – את הבחירה הסופית אנו ממליצים לממש בחנות רהיטים באמצעות הדמיית מחשב

סידור זה מסייע לכם להגיע בקלות לתכולת הרהיטים המעוצבים המועדפת עליכם, זו אשר גיבשתם במסגרת שלושת הטיפים שלעיל. במידה וזיהיתם תמונות של הרהיטים המתוכננים, אל תמהרו לרכוש לפני שתוודאו שהגוון שניצב אל מול עיניכם הוא אכן הגוון ומידות העובי הן אכן כמו שהן נראות. מומלץ לעיין בתמונות יחסיות עם רהיטים אחרים, ואם הן אינן, לפנות לצוות החברה לבירור נוסף לפני הקנייה.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות