בלוג

טיפים אקטואליים אודות אפיון חדרי שינה

אם אתם נמצאים לפני בחירת חדרי שינה, מאד מומלץ לקרוא את מקבץ הטיפים אשר לפניכם. הוא ימפה את כל המידע שאתם צריכים בשביל לבחור כיאה את המיטה ואת המוצרים הנלווים לה. הדבר מגלם את הסדרת חדר השינה המושלם בבית שלכם, זה אשר יכיל את כל היתרונות עבורכם כדיירים: נוחות על המיטה, מראה עיצובי מלוטש, ועוד. במקבץ טיפים זה ניגע בכל הנקודות החשובות והקריטיות בנושא זה.

טיפ מס' 1: בחרו במיטה על פי חזון עיצוב החדר שלכם

אם אתם מתכננים חדר בעיצוב עתיק, ניתן לבחור במיטת עץ, או במיטת עור/ בד עם תפרים אומנותיים גלויים. לעומת זאת, בחירת מיטה לחדר מודרני תצריך שימוש בתבניות עיצוב מינימליסטיות על בסיס 4 רגלי וחיפוי מיטה חלק. מאד חשוב להגיע לחנות חדרי שינה עם עיצוב מגובש על מנת לבחור בתבנית הבסיסית של המיטה המתאימה לכם ביותר.

טיפ מס' 2: בחרו באלמנטים שונים שאתם זקוקים להם במיטה

במידה והשידות צריכות להיות נפרדות מהמיטה, רכשו חדרי שינה בהם הן מסופקות בצורה זו. במידה ואתם מעדיפים עיצוב מחובר, בו השידות מפוסלות לתוך המיטה, בחרו בדגם עץ בו קיים מוטיב זה. בנוסף, מאד חשוב להשקיע בבחירת המזרון. זה נושא אינדיבידואלי אצל כל בני זוג בנפרד. אין בו "נכון ו- "לא נכון" אלא בנוחות שלכם. מה שכן כדאי לדעת הוא שאם מזרון מרגיש לכם כמו ערסל שוקע, סימן שהוא לא במידת המשקל שלכם ולכן הוא לא יתאים. מזרון צריך לשאת אתכם על גבו ולספק לכם תחושת יציבות כמו של שולחן ומאידך – רכות ונעימות המאפשרת לישון.

טיפ מס' 3: ודאו שהמיטה מתאימה לגודל החדר ברמת הפרספקטיבה

במידה ויש על המיטה רכיבי פרזול גלויים כמו רגליים תחתונות או מעקה צד, שידות צד וכד' ודאו כי הם מתאימים לחדר אותו אתם מעצבים. אם הרכיבים הללו עבים הם לא יתאימו לחדר קטן ואם הם דקים הם לא יתאימו לחדר גדול. במקרה הראשון הם יבלטו יתר על המידה ובמקרה השני למיטה לא תהיה השפעה עיצובית על החדר, תרחיש שאינו סביר כלל ולא צריך לקרות בחדרי שינה.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות