דברים שכדאי לדעת על בחירת חדרי שינה לבתי מגורים - Oknin

גיבורי ישראל 6 , א.ת. ספיר, נתניה

בלוג

דברים שכדאי לדעת על בחירת חדרי שינה לבתי מגורים

מה מומלץ לדעת על חדרי שינה? במאמר זה אנו מספקים את כל הפרטים שאתם חייבים להכיר. ראשית, חשוב לציין כי חדרי שינה אינם רק מיטות. מדובר אמנם ברכישה שסובבת סביב מיטה זוגית יוקרתית, אבל בעסקה שנקראת “חדרי שינה” מדובר במיטה, משטח הגנה לראשים העשוי בד, עור או עץ, וזוג שידות צד שבחלק מהדגמים מחובר למיטה ובחלקם מהווה תשתית נפרדת.

בחירת חדר שינה למרחב קטן

לא כולנו התברכנו בחדרי שינה גדולים. ההחלטה להקצות את החדר הגדול לעבודה, לילדים ולפנאי היא החלטה מושכלת, שכן בסופו של דבר בחדר השינה מתכנסים רק בסוף היום, כשהולכים לישון. במקרה כזה, מומלץ לבחור בדגם הכולל מיטה, משטח עץ וזוג שידות מחוברות, או במילים אחרות דגם נגרות בו כל תשתיות המיטה לא רק שעשויות עץ, הן מחוברות פיזית למיטה. מדוע זה כדאי בחדר קטן? משום שכאשר החדר אינו גדול כל הזזה של רהיט חוסמת את המעבר וקל מאד להפר את מאזן המרחב הפנוי. כמובן שהרכישה תצטרך להתבסס על מידות קטנות ולחסוך באורך (בכפוף לצרכים האורטופדיים שנובעים ממידת הגובה שלכם, כמובן) וברכיבי פרזול צדדיים כמה שרק אפשר, למעט שידות.

בחירת חדר שינה למרחב גדול

במרחב גדול מומלץ לבחור חדרי שינה בהם המיטה והשידות הם 2 אלמנטים שונים, לא מחוברים וניתנים להזזה ממקום למקום. בחדר גדול יש הרבה יותר מקום ולכן אפשר לפרוס את השידות כעמדות מידוף ארעיות במקומות אחרים מבלי שהקירות יהוו מחסום. בשל גודלו של החדר הם רחוקים ועל כן הם מאפשרים מרחב תמרון זה. רצוי לבחור בדגם שמתאים ויזואלית לחדר גדול, מיטה עם פרזול עבה, שידות עם ידיות גדולות וכד’. בדרך זו אתם מוודאים שכל רכיב יהיה בר-השפעה עיצובית ולא יוצב בחדר כשהוא לא מתאים או לא משפיע על העיצוב המרחבי.

מימוש בחירת חדרי השינה שלכם

את חדרי השינה מומלץ לבחור בהדמיית מחשב של חנות רהיטים חדשים. הדמיה זו תחשוף אתכם להמון עיצובים, כפריים, בורגניים, אותנטיים ומודרניים. חשוב לבחור חדרי שינה שלדעתכם מתאימים למרחב אותו אתם מעצבים ושגם יספקו לכם נוחות בשינה ובשימוש השוטף בהתקני הצד: שידות ומשטחי הגנה לראש.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות